שתף קטע נבחר

חשד: אנס ילדה במשך שנים ושילם עבור שתיקתה

יוסף פייזקוב מתל אביב נעצר לאחרונה בחשד שאנס במשך כ-7 שנים ילדה שהכיר, מאז הייתה בת 11. לפי החשד, לפני כמה שנים הקהילה החרדית החליטה להשתיק את הסיפור והטילה על יוסף לשלם לצעירה כ-200 אלף שקל

פרשת אונס מזעזעת נחשפת: המשטרה עצרה לאחרונה את יוסף פייזקוב, בן 40 מדרום תל אביב, בחשד שבמשך כשבע שנים אנס ילדה שהכיר, מאז הייתה בת 11. לפי החשד שנחשף היום (ד'), כשהמעשים הנוראים התגלו לפני כמה שנים, הוחלט בקהילה החרדית המקומית להשתיק את הפרשה ובתמורה שהצעירה לא תתלונן במשטרה, שילם לה החשוד כ-200 אלף שקל.

 

 

הצעירה פנתה לאחרונה למשטרה והתלוננה נגד פייזקוב שמכיר את משפחתה היטב. היא סיפרה שמעשי האונס התרחשו מאז שהייתה בת 11 ונמשכו עד לפני כמה שנים, לאחר שהגיעה לגיל 18 והפרטים המחרידים נודעו לאנשי הקהילה החרדית באזור מגוריה.

 

כשנשאלה מדוע פנתה רק עכשיו למשטרה, השיבה הצעירה כי נמאס לה לשתוק יותר. לדבריה, כאשר נחשף המקרה בסביבתה, הוחלט שלא לפנות למשטרה, אלא לסגור את הסיפור בתוך הקהילה. היא ציינה כי

יוסף קנה את שתיקתה תמורת תשלום של כ-200 אלף שקל.

 

לפי החשד, פייזקוב הכיר היטב את שגרת יומם של בני משפחתה של הצעירה וכאשר הייתה נשארת לבד בבית, הוא נהג להגיע ולתקוף אותה מינית. בשבוע שעבר מעצרו הוארך ובכוונת המשטרה להגיש בשבוע הבא כתב אישום נגדו. במשטרת מרחב יפתח, בפיקודו של ניצב-משנה יורם אוחיון, בודקים כעת אם פייזקוב תקף מינית נערות נוספות בקהילה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים