שתף קטע נבחר

אישום: אנס נערה בביה"ס בלוד, שברחה עירומה

בת 17, ששתתה יחד עם חברתה ואדם נוסף אלכוהול בגן ציבורי, לא האמינה שזמן קצר אחר כך תיפול קורבן לאלימות מינית קשה. היא נאנסה באכזריות, עד שהצליחה להימלט ורצה עירומה לבתים סמוכים. אחד השכנים סייע לה

מוחמד מצרי, בן 20 מלוד, נאשם כי אנס בחודש שעבר נערה בת 17 בחצר בית ספר בעירו. לפני שביצע בה את זממו, הציע לה ולחברתה להצטרף אליו לשתיית אלכוהול, ואחרי שלגמו ממשקאות משכרים שקנה, אנס את הצעירה באלימות, למרות התנגדותה למעשיו. בפרקליטות ביקשו מבית המשפט המחוזי בפתח-תקווה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

 

 

לפי כתב האישום, באמצע ינואר פגש מצרי את הנערה וחברתה בשעת ערב מוקדמת בגן ציבורי בלוד. השתיים נענו להזמנתו ושתו עמו וודקה וויסקי שרכש בקיוסק סמוך. אחרי השתייה, לקח מצרי את הנערה לבית ספר בקרבת מקום, שם היא הבהירה לו כי אינה מעוניינת לקיים עמו יחסי מין.

 

מצרי, שלא קיבל באהדה את תגובת הנערה, משך אותה בתגובה בכוח, אחז בראשה והטיח בעוצמה בעץ. הוא הכה אותה באגרופים, שרט אותה בפניה, הפיל אותה על בקרקע וגרר אותה. תוך כדי, הצליח להפשיט אותה מבגדיה, חנק אותה בידיו ואיים כי אם תצעק - הוא יהרוג אותה. כך ביצע בה את זממו ואנס אותה.

 

בכל אותה עת, המשיכה הנערה להיאבק במצרי, עד הצליחה להימלט על נפשה כשהיא עירומה, חבולה בכל חלקי גופה ומדממת. היא הידפקה על דלתות הבתים הסמוכים וקראה לעזרה, עד שאחד הדיירים במקום נרתם לסייע לה והזעיק את המשטרה.

 

התובעת בתיק, עו"ד עינת ביר-כץ מפרקליטות מחוז מרכז, ביקשה להאריך את מעצרו של מצרי עד תום ההליכים. היא טענה כי בידיה ראיות המוכיחות את אשמתו, ובהן גם תיעוד של החבלות הרבות שגרם בגופה של הנערה, הודעתו של השכן שסייע למתלוננת וחוות דעת של מומחה שהצביעה על הימצאות זרעו של מצרי בגופה של המתלוננת.

 

הנאשם הכחיש, ומסר פרט מוכמן

בחקירתו הכחיש בצרי את המעשים המיוחסים לו וטען כי כלל לא שהה בקרבת זירת האירוע ולא פגש במתלוננת. עם זאת, אמרו בפרקליטות כי הוא העביר פרט מוכמן הקושר עצמו לפרשה, כזה שלא נמסר לו על-ידי חוקריו.

 

מצרי מוכר היטב למשטרה, ואחריו משתכרים שלושה תיקים פליליים על עבירות רכוש ומרמה, וכן הרשעה בסחר בנשק, קשר לפשע ועבירות אלימות שבגינן נשלח ל-18 חודשי מאסר. נוסף על כך, רובץ מעל לראשו עונש מאסר על-תנאי למשך שנה.

 

"אין ספק שמדובר בעבריין חסר מעצורים, שעברו הפלילי הכבד, בית הסוהר, צווי בית המשפט והעונש המותנה העומד נגדו אינם מטילים עליו מורא", אמרה התובעת, עו"ד ביר-כץ. היא הוסיפה כי אלה "אינם מהווים מכשול בדרכו להמשיך ולבצע עבירות חמורות נוספות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
איים להרוג, אם תצעק (אילוסטרציה)
צילום: Shutterstock
מומלצים