שתף קטע נבחר

לא עוצרים בצהוב: ח"כים נקנסו בנתיב ציבורי

הח"כים פתחו את הבוקר עם הודעה מקצין הרכב של המשכן, שבישר להם כי ארבעה מחבריהם קיבלו 7 דו"חות על נסיעה בנתיב לתחבורה הציבורית בדרך לירושלים. מי ישלם את הקנס?

חברי הכנסת החרוצים ממהרים להגיע בשעות הבוקר לעבודתם במשכן. לעתים הם לא בוחלים באמצעים ועוקפים את עומסי התנועה הכבדים בכניסה לירושלים בנתיב המיועד לתחבורה הציבורית.

 

קצין הרכב של הכנסת שיגר הבוקר (יום א') הודעת דואר אלקטרוני לחברי הבית, שבה הודיע על כך שח"כים ועובדים אחרים במשכן נקנסו על כך שנהגו בניגוד לחוק בנתיב המיועד למוניות ולאוטובוסים. בעקבות כך, ייתבקשו ככל הנראה הנהגים הסוררים לכסות מכיסם את הקנסות.

 

 

בשעה 8:59 נחתה בתיבת הדואר של יושבי המשכן הודעתו של קצין הרכב, יצחק כהן, ובה נכתב כי "לאחרונה התקבלו בכנסת דו"חות משטרה בגין נסיעה במסלול המהיר בכניסה לירושלים, שנועד לתחבורה הציבורית ולרכבי ביטחון בלבד.

אבקש להעיר את תשומת לבכם כי נסיעה בנתיב היא עבירה על החוק... במקום מותקנת מצלמת משטרה לאכיפה במשך 24 שעות ביממה".

 

בדיקת ynet העלתה כי בסך הכל, התקבלו במשכן בתקופה האחרונה שבעה דו"חות תנועה של המשטרה נגד מכוניות הרשומות על שם הכנסת. ארבע מתוכן משמשות חברי כנסת, שככל הנראה ייאלצו לשאת בעצמם בתשלום הקנס.  

 

הנתיב האסור לתנועה שבו נסעו מתחיל סמוך למנהרה המובילה אל כביש הר הצופים-ים המלח, אחרי מוצא, ומסתיים בצומת גינות סחרוב. נוסף על מצלמות האבטחה, מקיימת שם משטרת התנועה פעילות אכיפה מוגברת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פקקים בכביש 1. הח"כים לא יכולים להמתין
צילום: דודי ועקנין
מומלצים