שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סקר בארה"ב: צעירים כותבים פחות בלוגים
  הכתיבה בבלוגים ירדה בארה"ב בשנים האחרונות בקרב צעירים, כי הבלוגרים מוצאים את הקהל שלהם בטוויטר ובפייסבוק. עולם הבלוגים הבוגר צומח

  << טלוויזיה במבחן: LED במחיר של LCD

   

  הבלוגים נמצאים בשימוש הולך ופוחת בקרב צעירים אמריקים, בגלל הרשתות החברתיות. כך על פי סקר שעליו מדווח הניו יורק טיימס.

   

  לפי הסקר, שערך מכון Pew, עולה שבין השנים 2006 ל-2009 כתיבת בלוגים בקרב ילדים בני 12 עד 17 ירדה בחצי. כעת רק 14 אחוזים מהילדים בטווח

  הגיל הזה בארצות הברית שמשתמש באינטרנט, גם כותב בלוג. עוד עלה כי בגיל 18-33 כתיבת הבלוגים ירדה בשני אחוזים בין 2008 ל-2010. כניסות לאתר בלוגר של גוגל, שמארח בלוגים ירדו בארצות ברית בשני אחוזים בשנה האחרונה, אך הכניסות בעולם עלו בתשעה אחוזים.

   

  בלוגרים צעירים סיפרו כי הם מרגשים שאין להם מספיק קוראים בבלוגים, וכי פייסבוק משרת את המטרה הזהה - לעדכן את החברים והמשפחה, בדברים שהם עושים, ובקישורים מעניינים שהם מוצאים ברשת. ב-Pew אומרים שכתיבת הבלוג לא מתה, אלא פשוט שינתה צורה עם הזמן, והגיע לפלטפומרות ושירותים אחרים שאינם יומני הרשת הרגילים, כמו למשל Tumblr.

   

  לפי הדיווח, בקרב הקהל הבוגר יותר, ישנה צמיחה בכתיבת בלוגים. 16 אחוזים מגולשי האינטרנט בגיל 34-45 כותבים בלוג (עליה של שש נקודות בשנתיים האחרונות). בקרב גולשים עד גיל 55 הייתה נרשמה עליה של חמש נקודות ל-11 אחוזים, ובגיל 65-73 הייתה עליה של שתי נקודות לשמונה אחוזים מהגולשים שכותבים בלוגים.

   

   

  שיחות והודעות מהטלפון - כמעט בחינם >>

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צעירים כותבים, אבל לא בלוג
  צילום: shutterstock
  מומלצים