שתף קטע נבחר

"אי אפשר לקחת מאיתן מזרחי את שנתן לבית"ר"

מאמן קבוצת הנוער של בית"ר י-ם יעמוד מחר לשימוע, בעקבות טענות הורים לפיהן הוא מקדם רק שחקנים שהתקשרו עמו בחוזה אישי בכדי שישמש כסוכנם. במועדון הגנו על מזרחי, שהגיב: "הכל שטויות, לא הרווחתי שקל משחקנים שהבאתי"

יו"ר בית"ר איציק קורנפיין יערוך מחר (ה') שימוע למאמן קבוצת הנוער של המועדון, איתן מזרחי. מזרחי קיבל הזמנה בכתב לשימוע, בעקבות טענות של הורים לילדים במחלקת הנוער, לפיהן הוא מקדם מקצועית רק שחקנים שחתמו איתו על הסכם לפיו הוא ישמש כמנהלם האישי.

 

 

בשימוע שיערך מחר בנוכחות עו"ד רוני מוסזון שמייצג את בית"ר, הובהר למזרחי כי באפשרותו להגיע מיוצג גם כן בעורך דין. עוזרו של מזרחי, שחקן העבר ניר רייכמן, הוזמן גם הוא לשימוע נפרד בעקבות אותן החשדות. בשימוע יבקש קורנפיין הבהרות ממזרחי לגבי הטענות כלפיו, ויבדקו מקרים ספציפיים שהוזכרו ע"י ההורים. רק לאחר שישמע קורנפיין את שני המאמנים, תתקבל החלטה במועדון לגבי עתידם.


איתן מזרחי במדי קבוצת הוותיקים של בית"ר (צילום: תומר גנור) 

 

"אם נבין שנעשו דברים לא כשרים לא נהסס לנקוט בשום צעד", אמרו היום בבית"ר. למרות זאת, חשוב לציין כי מזרחי מוערך מאוד במועדון גם כאיש מקצוע לויאלי למערכת בצורה מושלמת, וגם כאדם. למרות הטענות, זוכרים לו בבית"ר הרבה מאוד מקרים בהם תרם למועדון.

 

"אי אפשר לקחת מאיתן את מה שהא נתן למועדון בכל השנים. החל מאז ששיחק בו במחלקת הנוער והבוגרים, ועד לתפקידו כסקאוט שבו הוא הביא שחקנים שהמועדון מכר אח"כ בהרבה כסף בלי שהוא הכניס שקל לכיסו, ועד לתפקידו הנוכחי כמאמן מחלקת הנוער", אמרו בקבוצה.


בבית"ר לא מקלים ראש בטענות ההורים, קורנפיין (צילום: נועם מושקוביץ') 

 

"הטענות נופחו, מכירים את הבעיה של הורים"

למרות שבבית"ר ממש לא מקלים בתלונות ההורים, אמרו היום במועדון: "אנחנו מכירים את הבעיה של הורים לילדים בכדורגל, זה לא חדש וקיים לא רק בירושלים. בכל מקרה הטענות ייבדקו, אבל חשוב לציין גם שעל האשמות כאלה צריכים לספק עובדות. אנחנו מאוד מקווים שהורים שילדיהם לא משחקים לא עשו טעות והלכו כמה צעדים קדימה.

 

"אי אפשר להכפיש מישהו ברמה כזאת רק בגלל שהילד שלך לא משחק, גם אם הייתה התנהלות לא תקינה, יש הרגשה שהטענות נופחו בהגזמה כאשר המניע ברור".


מאז שאמסלם עוזר מאמן התפנה תפקיד הסקאוט (צילום: נועם מושקוביץ') 

 

בגלל הקרדיט הרב לו זוכה מזרחי, קיימים סיכויים קלושים שהוא יתבקש לעזוב את המועדון וההערכה כרגע היא שהוא יישאר במערכת. במקרה בו יבין קורנפיין כי יש ממש בטענות ההורים, קיים סיכוי גבוה כי מזרחי יתבקש לוותר על התפקיד במחלקת הנוער.

 

מאז התמנה דוד אמסלם לתפקיד עוזר המאמן, נשאר תפקיד הסקאוט בקבוצה הבוגרת פנוי וקיים סיכוי כי מזרחי, ששימש בתפקיד זה לפני אמסלם, יחזור למלא אותו.


"איתן הביא את עידן ורד ולא קיבל שקל ממכירתו" (צילום: אלי אלגרט) 

 

איתן מזרחי הכחיש את טענות ההורים: "זה שטויות מה שאומרים, לא היה ולא נברא.

לא הצעתי לאף שחקן שאני אהיה המנהל האישי שלו או הסוכן שלו, לא הרווחתי שקל על שחקנים שהבאתי לבית"ר, לא קיבלתי שקל מאף אחד אף פעם. אני לא יודע מה המשמעות של השימוע, אני יודע שכל מה שהרווחתי הרווחתי ביושר, לא הזקתי לאף ילד בבית"ר.

 

"אני שלם והולך גאה עם הראש למעלה. אם הייתי עושה דבר רע או משהו לא בסדר - אז אני יודע להגיד טעיתי. אני לא אתן לאף אחד לעשות עלי עליהום".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים