שתף קטע נבחר

הבחינות נשכחו על גג הרכב, התעופפו - ונעלמו

המבחן עף ברוח: מתרגלת בבר-אילן שכחה טופסי בחינה על גג המכונית, הסטודנטים ייאלצו כנראה להיבחן שנית. "מתסכל שנצטרך לבזבז זמן לימודים יקר על קורס שכבר נבחנו בו"

לזה הם לא התכוננו. מתרגלת באוניברסיטת בר-אילן הניחה על גג מכוניתה טופסי בחינה של עשרות סטודנטים, החלה בנסיעה ואיבדה את הבחינות, שהתפזרו לכל עבר ולא נמצאו. הסטודנטים, שקיוו לשכוח מהקורס ביום בו עברו את המבחן, ייאלצו ככל הנראה להיבחן שנית.

 

 

מקרה מביך מאוד אירע לאחרונה בפקולטה למדעי המחשב באוניברסיטת בר-אילן. ל-ynet נודע כי בתום הבחינה ב"אלגברה לינארית", אספה המתרגלת את הטפסים מעשרות הסטודנטים, תלמידי שנה א' באוניברסיטה, כדי לבדוק את המבחנים בביתה.

 

כאשר הגיעה המתרגלת אל החניה, הניחה את השקית עם המבחנים על גג המכונית, וכשהחלה בנסיעה המבחנים התפזרו ברוח. בשלב מסוים אחד הנהגים בכביש הפנה את תשומת ליבה של המתרגלת לכך שהמבחנים התפזרו לכל עבר, אך כשחזרה המתרגלת לחניה כבר לא מצאה דבר.  

 

ראש החוג: "אנחנו מצטערים"

כעת חוששים הסטודנטים שיאלצו לגשת בלית ברירה למועד נוסף, דבר שעלול להקשות עליהם את לימודיהם בסמסטר ב'. אחד מהם אמר: "מדובר במתרגלת מצטיינת ואין לנו ספק שהיא איבדה את המבחנים במקרה וללא כוונת זדון. אך עם כל הצער שבדבר, זה מתסכל שכעת נאלץ לבזבז זמן לימודים יקר על קורס שכבר נבחנו בו בסמסטר הקודם".

 

באוניברסיטה בודקים כעת כמה אופציות, וביניהן מתן פטור ללא ציון לסטודנטים שמבחניהם אבדו, או לחילופין מתן אישור חריג למועדים ב' ו-ג'.

 

ראש החוג למדעי המחשב פרופ' שמואל קלייין אמר: "קרתה תקלה ואנחנו ערים לה. נעשה הכל על פי התקנון כדי שהסטודנטים, שכמובן אינם אשמים בכך, לא יפגעו. אין ספק שנגרמה לסטודנטים טרחה ואנו נורא מצטערים על כך".

 

הידיעה הראשונית התקבלה במייל האדום

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
(אילוסטרציה)
צילום: צפריר אביוב
מומלצים