שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הג'ובסים: הומר וסטיב קרובי המשפחה
  התגלה קשר משפחתי-רוחני בין מנכ"ל אפל סטיב ג'ובס להומר סימפסון; ג'ובס, כך מסתבר, הוא אחיה הרוחני של אמא של הומר – מונה סימפסון

  << שחקו: צייד ה-URL

   

  לבלוג חדשות אפל, Cult of Mac, היה יום חדשות מק חלש. או כמו שהם קוראים לזה – יום חמישי. מה עשו? חפרו, חפרו - וגילו קשר משפחתי-רוחני בין מנכ"ל אפל סטיב ג'ובס להומר סימפסון; ג'ובס, כן מסתבר, הוא הדוד של הומר, אחיה הרוחני של אמא של הומר, מונה סימפסון.

   

  איך זה קרה? ובכן, סטיב ג'ובס אומץ בילדותו (השמועות מספרות עריסה לבנה חסרת שקעים, שבה ישן ילד קטן עטוף בסוודר גולף ונעלי ספורט קטנות, שחיכתה למשפחת ג'ובס על מפתן הבית). הוריו הביולוגיים היו גו'אן קרול שייבל ועבדאללה ג'נדלי. לאחר שסטיב נמסר נולדה להוריו הביולוגיים ילדה נוספת לה קראו מונה.

   

  לאחר שהאב, עבדאללה, עזב את המשפחה והאם נישאה מחדש, החליפה מונה ג'נדלי את שם המשפחה שלה לזה של האב החורג, וכן הפכה להיות מונה סימפסון.

   

  בשנות השמונים נישאה מונה, אחותו של סטיב, לריצ'רד אפל. אפל היה כותב בסדרה משפחת סימפסון באותן השנים, וכאשר חיפשו שם לדמות החדשה של אימו של הומר, העניק לה אפל את שם אישתו - מונה סימפסון.

   

  כך שההשראה לאימו של הומר הגיעה מאחותו הביולוגית של סטיב ג'ובס - מונה סימפסון - אחותו של ג'ובס במציאות. במילים אחרות – ג'ובס הוא דודו הרוחני של הומר.

   

  אבל כמו בכל משפחה יש גם הרבה ריבים ומחלוקות, והסימפסונס (ואחריהם גם פיוצ'רמה) הביעו לא אחת ביקורת לא ממש נסתרת כלפי שיטות השיווק של אפל:

   

   

   

  שיבושים בייצור מסכי LCD ביפן >>

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים