שתף קטע נבחר

הפועל ת"א: מתן נאור עדיין מחכה לכסף

צו פירוק הוטל על החברה שניהלה את קבוצת הכדורסל בין 2002-2004, אבל הם עוד חייבים לשחקן 345,307 אלף שקל. הביטוח הלאומי יכסה חלק, אבל מה עם השאר?

בית המשפט המחוזי הוציא היום (ה') צו פירוק כנגד החברה שניהלה את קבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב, "החברה לקידום הכדורסל בהפועל במילניום השלישי בע"מ", בין השנים 2004-2002.

 

 

מתן נאור, שחקנה של הפועל ת"א כיום וגם בשנים המדוברות, הגיש בעבר תביעה כנגד החברה בטענה כי לא שולמו כספים לשחקן. התביעה התקבלה, וב-22 ביוני 2010 חוייבה החברה, על ידי פסק דין של בית משפט, לשלם למאור כ-165 אלף שקל הפרשי שכר, מענקים על סך 127 אלף שקל והחזר הוצאות בגין שכר דירה בגין 54 אלף שקל - סך הכול: 345,307 אלף שקל.


מתן נאור. בינתיים יקבל 106 אלף שקל מהביטוח הלאומי (צילום: עוז מועלם)

 

מכיוון שהחברה אינה פעילה מ-2004, מאור לא זכה לראות את הכספים שחייבים לו עד היום. עם הוצאת צו הפירוק לחברה היום (לאחר שמאור ועורך דינו, אופיר רונן, פנו לבית המשפט בבקשה לפירוק החברה בינואר השנה), נמנה לחברה מנהל מיוחד, עו"ד אמיר פלמר, ונאור יכול לפנות למוסד לביטוח לאומי בבקשה לקבל את הכספים המגיעים לו בדרך של תביעת גימלה, שכיום עומדת על כ-106 אלף שקל.

 

בנוסף, פנה עו"ד רונן למנהל המיוחד של החברה, בבקשה לפעול ולגלות מהן הסיבות שהביאו לקריסתה. בבקשתו הבהיר רונן כי הוא דורש לחקור את שאול אייזנברג, מנהל החברה על פי רשם החברות, ואת בעלי התפקידים בחברת "מוסט ספורט בע"מ", שמחזיקה במניות החברה.  בתוך כך, ל-ynet נודע כי עו"ד רונן ביקש מפלמר שיפנה לאיגוד הכדורסל בדרישה לקבל את הערבויות שהופקדו בזמנו באיגוד לטובת פרעון החובות של החברה כלפי נאור.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים