שתף קטע נבחר

C63 AMG קופה. שם מגושם למכונית אתלטית

מרצדס מצמידה את שיא הטכנולוגיה המוטורית גם ל-C קופה, שהוצגה זה עתה. גם היא תישא את סמל AMG, תציע 457 כ"ס ותאיים להשפיל את אודי וב.מ.וו

היה ברור שאף היא תגיע: חמישה שבועות לאחר שמרצדס העלתה על הכביש גרסת קופה למשפחת ה-C, מצטרפת גם גרסת ביצועים הולמת - C 63 AMG. הגרסה החדשה זוכה כצפוי בכל המאפיינים החיצוניים המזוהים עם AMG. לדברי מרצדס: "פרופיל נמוך, קו כתפיים שרירי וקורת C צרה". בנוסף מתנוססים בחלקה הקדמי והאחורי של המכונית כיתובים מחייבים, כמו-גם מסיטי רוח ומפלטי AMG מזוהים.

 

הקופה הכוחנית תאיץ מעמידה ל-100 קמ"ש תוך 4.4 שניות בלבד, ותיאלץ להסתפק ב-250 קמ"ש של מהירות מרבית מוגבלת. מי שיעדיף להסיר את המגבלה, עשוי לחזות במחט מד המהירות חוצה את המספר 300. השיווק באירופה יחל בחודש יולי.

 

 


 

במרצדס מזכירים כי ה-C 63 AMG מצטרף ל-63 AMG של דגמי ה-CL וה-CLS - שני האחרונים עם יחידת שמונה צילינדרים בתצורת V כפול מגדשים, אך בנפח 5.5 ליטר בלבד. ב-C קופה חוזרת מרצדס למנוע V8 אטמוספרי בנפח 6.2 ליטרים, עם הספק מרבי של 457 כ"ס ונתון מומנט מרשים של כ-61 קג"מ. עם נתונים אלה מסוגלת ה-C קופה להאיץ מהר יותר מדגמי מתחרות מקבילים, כמו אודי RS5 וב.מ.וו M3 קופה, המאיצים ל-100 תוך 4.6 שניות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המצטרפת החדשה לדגמי הקופה של AMG
ynet רכב בפייסבוק
לוח winwin
מומלצים