שתף קטע נבחר

ישראל ביתנו: נביא לשרון את הקול הרוסי

תנועת "ישראל ביתנו" הכריזה רשמית על תמיכתה בשרון לראשות הממשלה. יו"ר המפלגה, ח"כ אביגדור ליברמן, אמר כי הקול הרוסי לא מונח בכיס של שרון "אבל אנחנו נעשה הכל כדי להחליף את השלטון בישראל"

תנועת "ישראל ביתנו" פתחה הערב (יום ה') את קמפיין הבחירות בכינוס המפלגה. התנועה הביעה תמיכה במועמדות אריאל שרון לראשות הממשלה והיא פועלת לבחירתו ברחוב הרוסי.
יו"ר המפלגה, ח"כ אביגדור ליברמן, הודיע כי יתמוך בשרון בכל כוחו. "אנחנו הולכים להציג את שרון כאיש עם קבלות, איש מעשה עם ניסיון, מי שדאג לעולים עוד ברוסיה, פעל לשחרורם של אסירי ציון והיה מעורב בקליטת העלייה ובפתרון בעיית הדיור של העולים".
ח"כ ליברמן אמר כי ידגיש בקרב ציבור העולים את הניסיון הצבאי של שרון במלחמת יום כיפור. "את ברק נציג כמי שנכשל בכל ההבטחות שנתן, אם זה המהפכה החילונית או בחוק טל. נוכיח כי הוא לא עמד במבחן התוצאה", אומר ליברמן.
פעילי המפלגה מתכוננים להתרכז ב-1200 קלפיות, בהם מרוכזים עולים מברית המועצות לשעבר ולקיים שורת פעולות במטרה ששרון יקבל את הקול הרוסי.
למרות זאת יודע ח"כ ליברמן היטב שהקול הרוסי לא בכיס של שרון ואומר: "אין דבר כזה בכלל קול רוסי, אלא יש אנשים אינטלגנטים, אשר שופטים על פי מבחן התוצאה". ליברמן גם מודע לכך כי העובדה שהמגזר החרדי תומך בשרון, מפחידה מאוד את העולים שרובם רוצים את המהפכה החילונית ומעוניינים בנישואים אזרחיים בישראל.
במהלך הכנס אמר ח"כ ליברמן שלא הובטח לו דבר על ידי מטה שרון וכי הוא לא פועל למען תפקיד, "אלא רק למען החלפת השלטון בישראל".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גלי תיבון
נעזור לשרון. ליברמן
צילום: גלי תיבון
מומלצים