שתף קטע נבחר

דנה אינטרנשיונל תתראיין לרדיו בקטאר

בפניה מרגשת שהגיעה מהנסיכות במפרץ כתבו אנשי הרדיו למנהליה של דנה: "מאחלים לכם את כל הטוב, ולדנה ולמדינת ישראל - את כל המזל באירוויזיון בדיסלדורף". בנוסף תתארח גם בתוכנית באירלנד ותתראיין לטלוויזיה האוקראינית

דנה היא אינטרנשיונל - גם במדינות ערב. נציגת ישראל לאירוויזיון צפויה להתראיין לתחנת רדיו של הנסיכות קטאר המשדרת מדוחא, שתעסוק באירוויזיון הקרוב. בין שלל ההזמנות שמקבלת דנה לקראת הופעתה בדיסלדורף בחודש הבא, התקבלה השבוע פניה אצל מנהליה להתראיין גם לתחנה הערבית.

 

תחנת QBS המשדרת את התוכנית "דוז פואה" לקראת האירוויזיון ביקשה לראיין את דנה. על פי מנהלי הרדיו, מדובר בתחנה היחידה במפרץ העוסקת בתחום זה. ככל הנראה, הראיון ייערך בימים בהם תשהה דנה בדיסלדורף, בחזרות לקראת התחרות. המכתב שנשלח למנהליה נחתם בברכת הצלחה: "מקווים לשמוע מכם בקרוב, יחד עם כל העם בקטאר. מאחלים לכם את כל הטוב, ולדנה ולמדינת ישראל - את כל המזל בדיסלדורף".

 

מנהלה של דנה, שי כרם, התרגש מהבקשה ומסר ל-ynet: "הפניות לראיין את דנה הן רבות ומכל קצוות העולם. חשוב לקרב את הרחוקים יותר מאשר את הקרובים".

 

וזה לא הכל. בעוד כעשרה ימים תטוס דנה לפריז, שם תיפגש עם המעצב ז'אן פול גוטייה, כדי לבחור לעצמה את השמלה איתה תעלה להופיע בתחרות, לאחר שהחליטה כי הוא יהיה זה שיילביש אותה.

כזכור, גוטייה היה גם האחראי על שמלת הנוצות המפורסמת של דנה, מאירוויזיון 1998 בו זכתה.

 

בהמשך תתארח דנה בתוכנית "The Saturday Night Show" המשודרת באירלנד ברשת הטלוויזיה הנצפית ביותר RTE, שם תתראיין ואף תבצע את השיר "דינג דונג". כשתשוב, תצטלם לתוכנית טלוויזיה אוקראינית שתגיע לארץ כדי לסקר את מסעה של דנה לאירוויזיון. את המהלך מלווה גם אתר חדש שהשיקה דנה לקראת השתתפותה בתחרות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דנה. הקטארים איחלו הצלחה
צילום: דודו אזולאי
לאתר ההטבות
מומלצים