שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ירושלים: רב ידוע חשוד שתקף מינית כלה טרייה
  רב ידוע במגזר החרדי נעצר בחשד שביצע מעשים מגונים בכלה צעירה שהגיעה עם בעלה לייעוץ והדרכה. הוא שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים

  צעירה חרדית שזה עתה התחתנה, הגיעה להתייעצות ולפי החשד נפלה קורבן לתקיפה מינית מצד רב ידוע. ל-ynet נודע כי ביום ראשון האחרון עצרה המשטרה את הרב משכונת בית וגן בירושלים, המשמש כיועץ לזוגות צעירים וכמדריך כלות, בחשד לביצוע מעשים מגונים בכלה טרייה שביקשה את עצתו.  

   

   

  לפי החשד, ביום ראשון האחרון, כמה שעות לפני שנעצר בידי חוקרי מרחב מוריה, הגיע להדרכה אצל הרב זוג צעיר שזה עתה נישא. במהלך פגישתם ביקש הרב מהבעל הטרי לצאת מהחדר וניצל את ההזדמנות כדי לתקוף מינית את הכלה.

   

  בני הזוג מיהרו להתלונן נגד הרב בתחנת משטרת מוריה, והשוטרים עצרו אותו עוד באותו היום. הרב העדיף בחקירתו לשמור על זכות השתיקה ולא לשתף פעולה עם המשטרה.

   

  גורמים המקורבים לחקירה סיפרו ל-ynet כי לרב אין עבר פלילי, לא הוגשו נגדו תלונות דומות בעבר, וקיים קושי להוכיח את אשמתו שכן למעשיו לא היו עדים, ולמעשה מדובר במילה נגד מילה. החקירה בעניינו

  נמשכת.

   

  למחרת המעצר, שיחרר בית משפט השלום בירושלים את הרב למעצר בית  למשך חמישה ימים, בתנאים מגבילים של הרחקה ואיסור יצירת קשר עם המתלוננים וערבות של 5,000 שקל. "לאחר שהוא פנה אלי, הוא אמר לי ששתיקתו נובעת בעקבות חיסיון שמוקנה לו על-פי חוק של כהן דת על וידוי שניתן בפניו", אמר סנגורו, עו"ד יהודה שושן לאחר הדיון.

   

  לדבריו, "לאחר שלמעשה החיסיון הופר על-ידי המתלוננת עצמה הוא הסכים לשתף פעולה עם המשטרה וסיפר לה את כל השתלשלות האירועים של הגברת הזו שהיא אשתו של חבר טוב שלו. היו שם וידוים מאוד אינטימיים שמעצם טבעם היא חששה שהם ידלפו ממנו, התחרטה על מעשיה ואז למעשה רצתה להפוך את הקערה על-פיה על מנת שהוא יחשוש ממנה ועשתה את המעשה הנבזי הזה של תלונת סרק שבאמת אין בה כלום. משטרת ישראל השכילה להבין שלאחר שהוא מסר את גרסתו הכל עורבא פרח ונאותה לשחררו לביתו".

   

  Read this article in English

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הרב שמר על זכות השתיקה (אילוסטרציה)
  צילום: AFP
  צילום: אמיר כהן
  עו"ד יהודה שושן
  צילום: אמיר כהן
  מומלצים