שתף קטע נבחר

השוטרים נדהמו: אם הניקה את בנה בזמן נהיגה

צעירה מירושלים שהניקה את בנה בזמן שנהגה בכביש 1, בן 83 שנתפס נוהג שוב למרות שמעולם לא הוציא רישיון ובן 46 שטס "לצנתור לב" בכביש הערבה במהירות של 186 קמ"ש. סוף שבוע ממש לא רגוע עבר על שוטרי משטרת התנועה

אם מניקים - לא נוהגים: נהגת צעירה מירושלים נתפסה בסוף השבוע כשהיא נוהגת בכביש מספר 1, בזמן שהניקה את בנה התינוק. גם כשהנהגת עצרה במחסום המשטרתי, היא לא הזניחה את בנה והמשיכה להניק.

 

 

השוטרים הסבירו לצעירה כי מדובר בעבירת תנועה. לדבריהם, הדבר דומה לנהג המחזיק את מכשיר הטלפון הנייד בידו בזמן נהיגה.

בשל העבירה החמורה, שכרוכה בסיכון חיי אדם, זימנו השוטרים את "האם המסורה" לבית המשפט לתעבורה.

 

אבל, במהלך סוף השבוע נתקלו השוטרים בעבירות "לא שגרתיות" נוספות. שוטרי התנועה תפסו באזור המשולש נהגת מטירה, שהסיעה את בנה בן השלוש על ברכיה. הבן הקטן ישב בין הנהגת להגה, בזמן שיתר ילדיה ישבו במושב האחורי. ומה היה התירוץ של האם? "ארבעת הילדים האחרים חגורים, אז פשוט על החמישי שמרתי בעצמי".

 

במקרה נוסף נתפס תושב בת ים, בן 46, כשהוא נוהג בכביש הערבה במהירות של 186 קמ"ש, בקטע בו מוגבלת הנסיעה ל-90 קמ"ש בלבד. הוא הסביר לשוטרים כי מיהר לבית החולים, כדי לעבור צנתור. לכן הוא ביקש את התחשבותם.

 

בנוסף, במהלך השבת, השוטרים עצרו לביקורת נהג קשיש סמוך לנתניה. כשבדקו את פרטיו גילו שהקשיש החביב, בן ה-83 מאחד היישובים בעמק חפר, נהג למרות שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה. אלא שבמקרה שלו, לא מדובר בפעם הראשונה שנתפס. בעבר נקנס בגין עבירה זו.

 

בכל המקרים הנהגים זומנו לבית המשפט לתעבורה, שם יצטרכו לספק לשופטים הסברים משכנעים יותר על מעלליהם בכבישים.

 

וזה לא הכל. משטרת התנועה הארצית קיימה כבכל סוף שבוע, גם אתמול ושלשום, פעילות ממוקדת בצירים הבינעירוניים נגד נהגים שיכורים ונגד נהגים שנוסעים בפראות או במהירויות חריגות. במסגרת המבצע הורדו בסך הכל מהכביש כ-70 נהגים שיכורים שחלקם גם נסעו במהירות מופרזת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כדאי להניק, אבל לא בנהיגה. אילוסטרציה
צילום: index open
מומלצים