שתף קטע נבחר

אהבה נכזבת: ברבור גרמני התאהב בטרקטור

לאהבה הזו באמת אין סיכוי: ברבור גרמני, שזכה לשם "סוואני", הנמצא סמוך למלון כפרי במחוז מונסטרלנד שבצפון-מערב המדינה, התאהב בטרקטור - כך לפחות טוען בעליו הגרמני, הרמן ג'וזף הריקס. לטענתו, עוף המים הרומנטי פיתח אובססיה לרכב החקלאי כבר לפני שנים.

 

ב"גרדיאן" הבריטי דווח כי סוואני, בן השמונה, נוהג לשחות לעבר הרכב החקלאי שנמצא על הגדה בכל פעם שהמנוע מופעל, על-מנת לברך אותו לשלום. תושבים בכפר פלן מחזקים את גרסתו של הבעלים. הם טוענים כי סוואני נאמן לטרקטור הכחול כבר שנים. "מאז שקנינו את הטרקטור לפני שלוש שנים, סוואני הולך אחריו לכל מקום", אמר הריקס.

 

אחת מעובדות המלון, ורוניקה שוויל, טענה כי סוואני אולי עקבי באהבתו לטרקטור, אך הוא אינו מונוגמי. "הוא מתעניין גם בדחפורים ובכלי עבודה אחרים שמגיעים לאתר הבנייה הקרוב", היא אמרה.

 

ויש מי שגיבש תיאוריה לגבי נטייתו הרומנטית של הברבור. לדברי דניאלה פיוטק, סביר להניח שהברבור נקשר אל המכונות הרועשות עוד מינקותו. "הוא רואה בטרקטור פרטנר אפשרי להזדווגות", היא אמרה.

 

סוואני הוא לא הברבור הראשון במחוז מוסטרלנד שחיי האהבה שלו הגיעו לכותרות. לפני כמה שנים עסקה התקשורת בהרחבה בברבורה בשם פטרה, שהתאהבה בסירת פדלים דמויית ברבור.

 

אולי הסיבה היא המים בגרמניה: בסוף השבוע שעבר דווח עוד כי פינגווין בשם בונפרטה, שחי בפארק מים בדרום המדינה, התאהב בסירת גומי במקום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"רואה בטרקטור פרטנר אפשרי להזדווגות". ארכיון
צילום: ניב קלדרון
מתאהב בטרקטורים ובדחפורים. ארכיון
צילום: ניב קלדרון
מומלצים