שתף קטע נבחר

דיווח: נינטנדו תחשוף בקרוב יורשת ל-Wii

למה יש שלט שהוא גם טאבלט, תומך במשחקי Wii וקורע את הפלייסטיישן 3 והאקבוקס 360? לפי דיווחים ברשת, התשובה היא ה-Wii 2, קונסולה ייחודית שנינטנדו תחשוף בעוד כחודשיים

<< עוד ב-games.co.il: אקטיביז'ן לא רשעים?

 

האם נינטנדו עומדת להציג קונסולה ביתית חדשה? לפי שמועות רבות שהתפרסמו באתרי משחקים וטכנולוגיה במהלך סוף השבוע, התשובה חיובית. השמועות מספרות על קונסולה ביתית חדשה, יורשת ל-Wii, שתוצג במהלך מסיבת העיתונאים של החברה בתערוכת המשחקים E3 שתתקיים בתחילת יוני.

 

לפי PCMag ורבים אחרים, הקונסולה הבאה של נינטנדו תהיה חזקה יותר באופן משמעותי מה-Wii הנוכחית, תוכל להריץ משחקים ברזולוצית HD (בניגוד לקודמתה), ותכלול בקר משחק חדש לגמרי.

 

כמה חזקה תהיה ה-Wii הבאה?

באתרי המשחקים השונים חלוקים לגבי העוצמה של הקונסולה הבאה של נינטנדו. בעוד כולם מסכימים שהקונסולה תריץ משחקים ב-HD, האתרים לא מציגים את אותה תמונה כשמדובר בעוצמה של הקונסולה הזאת לעומת העוצמה של קונסולות ה-HD הנוכחיות, ה-PlayStation 3 וה-Xbox 360.

 

בעוד אתרים מסויימים טוענים שהקונסולה תשתווה לקונסולות הנ"ל, אתרים אחרים מספרים שהקונסולה הבאה של נינטנדו תהיה "חזקה משמעותית" מהם. כך או אחרת, יש לזכור שקונסולות ה-HD הנוכחיות הן קונסולות בנות יותר מחמש, והחומרה שלהן התיישנה מאוד במהלך החודשים האחרונים.

 

לפיכך, נינטנדו לא תצטרך להשקיע בטכנולוגיה חדשנית ויקרה במיוחד, גם אם בכוונתה ליצור קונסולה חזקה מהן. יש לזכור שגם אם הקונסולה הבאה של נינטנדו אכן תהיה עוצמתית יותר מה-PS3 וה-X360, גם סוני ומיקרוסופט ככל הנראה יציגו קונסולות חדשות במהלך השנה-שנתיים הקרובות.

 

גולת הכותרת של הקונסולה החדשה צפוי להיות הבקר שלה. אם ב-Wii המקורית הציגה נינטנדו לעולם את שליטת התנועה, בקונסולה צפויה החברה לחשוף גימיק חדש לגמרי, ולפי השמועה הולך להיות מדובר במסך מגע.

 

שלט-טאבלט?

לפי השמועות, הבקר צפוי לכלול מסך מגע בן כשישה אינץ', זאת בנוסף לכפתורים פיזיים רבים. באתרים מסויימים אף מדברים על מצלמה של ממש שתוכנס לתוך הבקר - ולמעשה תהפוך אותו למעין טאבלט. לנינטנדו יש נסיון בהטמעת מסכי מגע בקונסולות הניידות שלהן, ולנסות להטמיע את הטכנולוגיה בבקר של קונסולה ביתית יכול להיות ניסיון מעניין מאוד - לא פחות מעניין מבקר התנועה המקורי של ה-Wii.

 

הקונסולה הבאה של נינטנדו צפוייה להיות תואמת באופן מלא לשתי הקונסולות הקודמות של החברה, ולהריץ בצורה טבעית את כל משחקי ה-Wii וה-Gamecube - כולל תמיכה בכל האביזרים למכשירים הנ"ל. המשמעות: בקרי ה-Wii הישנים יוכלו להיות משומשים גם בקונסולה החדשה - בדיוק כפי שבקרי ה-Gamecube היו יכולים לעבוד גם על משחקי Wii מסויימים.

 

עוד ב-games.co.il: אנונימוס תמשיך לתקוף את סוני >>

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ה-Wii. איך תיראה היורשת שלה?
צילום: פי סי מגזין
מומלצים