שתף קטע נבחר

קרבות רחוב חריפים בין מטה ברק לשרון

חודש לפני הבחירות יצאו הפעילים להתגושש בצמתים, כששני הצדדים מתלוננים על אלימות. פעילי ברק חילקו גזרים לעוברים ושבים ופעילי שרון הציבו תמונה של הלינץ' ברמאללה

מטה ברק פתח היום (יום ו') את קמפיין השטח, שכולל יציאה לצמתים ושילוטם, אלא שבינתיים העניינים לא עובדים חלק. בכמה צמתים, ביניהם צומת רעננה, רכבת צפון בתל אביב ובצומת שילת קרעו בריונים חלק מהשלטים, ולטענת הפעילים, איימו עליהם גם בסכינים.
מן העבר השני, התלוננו גם פעילי "מטה שרון" על אלימות ולדבריהם, אנשי העבודה ומרצ קורעים להם את השלטים.
ראש הממשלה השתתף היום בישיבת צוות הארגון של "מטה ברק", שמורכב ברובו מאנשי מרצ. בין הרעיונות שהועלו בישיבה, הועלה הרעיון שמטה ברק יעלה לכותל - לשם הפגנת נוכחות ולהעברת המסר שברק לא יוותר על הכותל.

מחלקים גזרים ברכבת צפון

היום הוציא צוות הארגון לרכבת צפון בתל אביב פעילה שהתחפשה לשפן, ויחד עם מספר צעירים נוספים הם חילקו לעוברים ושבים גזרים, כשהמסר: שרון מפחד מעימות עם ברק.
פעילי הימין עמדו משתוממים מול השפנים והגזרים שחילקו אנשי ברק. אחד מהם אפילו לקח אחד מהגזרים והחל לאכול אותו. "כל השטיקים האלה לא יעזרו להם", הוא אמר.
המשטרה הגיעה למקום ופיקחה על הסדר. שוטרים הודיעו לשני פעילים שהתווכחו על מיקום השלטים, כי אם תהיה אלימות, הם יורו להם לקפל את השלטים וללכת הביתה. העוברים והשבים נהנו מגימיק השפנים של מטה ברק, אבל גם מתמונת מבצע הלינץ', אותה הציב מטה שרון, אך לא נראה שזה קנה מישהו. "אבוד לכם, ברק אטום והוא הולך להפסיד", אמרה עוברת אורח לשפן, ששאל אותה תוך חיקוי של שרון מה היא הדרך של הימין.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום דודו פריד
מטה ברק. מחלקים גזרים
צילום דודו פריד
צילום דודו פריד
מטה שרון. הלינץ` ברמאללה
צילום דודו פריד
מומלצים