שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צילום: AP
  א' סיפרה למקורבה: "קצב ממש אנס אותי"
  "הוא השכיב אותי בכוח וחדר אליי", סיפרה א' ממשרד התיירות למקורבה ירון ארמוזה, שהעיד במשפטו של הנשיא לשעבר. לדבריו, "א' מאוד תמימה ונוטה להאמין לכל אדם. היא רצתה להתנקם. כלומר, שזה ייצא החוצה איכשהו אבל לא בשמה"

  הפרוטוקולים שהותרו לפרסום ממשפטו של הנשיא לשעבר משה קצב חושפים את שיחותיה של א' ממשרד התיירות עם מקורביה. אחד מהם, ירון ארמוזה, העיד וסיפר לשופטים על שיחתו עם א' שבה סיפרה לו כי קצב אנס אותה. "היא סיפרה לי שבמשרד, בשנת 1999, הוא ממש נשכב עליה ותקף אותה בכוח, והיא אמרה לי 'הוא ממש אנס אותי'", העיד ארמוזה.

   

 1. הנהג של גילה: "קצב חיבק ולחץ את ל' גוף לגוף"
 2. הפרוטוקולים של קצב: א' אמרה שהוא שולח ידיים
 3. כל העדכונים - גם בעמוד הפייסבוק של ynet

   

  ארמוזה תיאר את אופיה של א' ואמר לבית המשפט: "היא מאוד חסרת ביטחון, מאוד תמימה, עד כדי כך שהתמימות שלה מעצבנת, היא נוטה להאמין לכל בן אדם, אפשר להוביל אותה מאוד בקלות. היא מאוד רצתה להתנקם. כלומר היא רצתה שזה ייצא החוצה איכשהו, אבל לא בשם שלה. כלומר שמישהו אחר ידבר על זה, שלא יידעו בכלל שזאת היא".

   

  לדברי ארמוזה, הוא התקשר לח"כ שלי יחימוביץ', אחרי שנפגשה עם א' מבית הנשיא, וסיפר לה כי הוא מכיר מישהי נוספת שהותקפה על-ידי קצב. "שלי נפגשה איתה ואחרי המפגש דיברתי עם שלי והיא סיפרה לי שקרו שם דברים הרבה יותר נוראיים, היא ממש נאנסה פעמיים על ידו. היא אמרה לי גם כל מיני תיאורים שא' ממשרד התיירות זוכרת את המנורה, את הציור שיש בחדר. אחרי ששלי דיברה איתי התקשרתי ליואב סגלוביץ' (ראש אגף החקירות במשטרה - ת.ו)".

   

  ארמוזה תיאר את שיחותיו עם א'. "היא סיפרה לי שבמשרד ב-1999 הוא ממש נשכב עליה ותקף אותה בכוח, והיא אמרה לי 'הוא ממש אנס אותי'. ב- 2006 היא אמרה לי 'אתה זוכר את האירוע שסיפרתי לך עליו במשרד, הוא ממש קיים איתי יחסי מין וממש אנס אותי. הוא השכיב אותי בכוח והוא חדר אליי'. ואז היא אמרה לי שגם בדירה 'הוא ניסה ממש לתקוף אותי אבל שם הוא לא הצליח', היה ביניהם ויכוח והוא יצא".

   

  "רצתה שכולם יחשבו שהיא בסדר"

  א' התקשתה לספר על כל המקרים. "בשלב מסוים היא גם סיפרה לי שהיא לא אמרה את כל האמת בחקירה הראשונה במשטרה, והיא סיפרה שהוא אנס אותה גם בבית המלון. היא הייתה צריכה לבוא בענייני עבודה והיא חיכתה למטה ואז הוא אמר לה 'תעלי למעלה אני צריך אותך', והיא לא רצתה לעלות אבל בסוף היא עלתה ושם הוא אנס אותה פעם שנייה.

   

  "היא הרגישה עם זה נורא. זה מאוד הטריד אותה כי היא לא רצתה שיחשבו שהיא שקרנית, היא תמיד רצתה שכולם יחשבו שהיא בסדר, היא נורא צריכה חיזוקים כל הזמן וחוץ מהאשמה והבושה, היה לה קשה שזה קרה לה פעם שנייה".

   

  מיכל סלע, גרושתו של ארמוזה ומנהלת מחלקת סיוע במרכז לנפגעות תקיפה מינית, העידה אף היא במשפט. סלע הייתה אחראית לקו החירום של המרכז בירושלים. במהלך הדיון הוצג בפניה יומן המתעד את הפניות למרכז שבו תועדה גם שיחה עם א' ממשרד התיירות, שהתקשרה להתייעץ בנוגע להגשת תלונה. "רשמתי את ההודעה הזו, הבטחתי לה סודיות, גם מפני המתנדבות האחרות, ולכן לא רשמתי את השם של מר קצב, אלא רשמתי בכיר ביותר בכנסת", סיפרה סלע.

   

  "אני זוכרת שהיא עמדה בפני אירוע משמח בחייה, וזה הטריד אותה - מה זה יעשה לחיים שלה אם היא תגיש תלונה באותה תקופה. היא הייתה מוטרדת מכך שמר קצב הולך להיבחר לנשיא, ואני זוכרת גם שהיא הייתה נסערת, שהיא בכתה".


 4.  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  קצב. "הייתה מודאגת מבחירתו לנשיא"
  צילום: AP
  ארמוזה. "התמימות שלה מעצבנת"
  יחימוביץ'. "סיפרה לי שקרו דברים נוראיים"
  צילום: גיל יוחנן
  מומלצים