שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  'תביעת מתן נאור': שאול איזנברג ושי שני לחקירה
  יו"ר הפועל ת"א לשעבר ויו"ר איגוד הכדורסל יזומנו ע"י עו"ד אמיר פלמר בנוגע להתנהלותם ב'חברה לקידום הכדורסל בהפועל במילניום השלישי בע"מ'. איגוד הכדורסל: "הצגת הדברים אינה מדויקת, וזאת בלשון המעטה"
  יו"ר איגוד הכדורסל שי שני, שאול איזנברג ורבים אחרים יזומנו בתקופה הקרובה לחקירה בנוגע להתנהלות 'החברה לקידום הכדורסל בהפועל במילניום השלישי בע"מ', שפעלה בין השנים 2002-2004 כחברת הניהול של הפועל ת"א.

   

   

  כזכור, ב-17 במרץ הוצא צו פירוק מטעם בית המשפט לחברה ומונה לה מנהל מיוחד, עו"ד אמיר פלמר. זאת לאחר שכבר לפני שנה חויבה החברה לשלם למתן נאור (המיוצג ע"י עו"ד אפיר רונן), 345,307 שקל (הפרשי שכר, מענקים והחזר הוצאות שכר דירה). בשל העובדה שהחברה לא פעילה מאז 2004, לא זכה השחקן לקבל את הכספים.

   

  ל-ynet נודע כי המנהל המיוחד בדק ברשם החברות מיהם בעלי המניות של החברה בפירוק, כמו כן מי היו מנהלי החברה ומי הפעילו וניווטו אותה.


  שי שני. יזומן לחקירה בפרשה? (צילום: אורן אהרוני)

   

  אחת החקירות תתמקד בעובדה כי שאול אייזנברג טען כי מעולם לא עשה פעולות חשבוניות בחברה ולא פעל באמצעותה, אך מצד שני הגיע מידע כי אייזנברג ניהל בוררות בשם החברה ואף חתם על הסכם עם שחקני הקבוצה. כמו כן, התחייב לשלם את שכרם ב- 2009 לאחר שהחברה כבר לא הייתה פעילה.

   

  בנוסף, מעבר למסמכים הקשורים להתנהלות של אייזנברג, המנהל המיוחד יפנה גם לקבלת מסמכים מאיגוד הכדורסל על מנת לראות אילו ערבויות הופקדו באותה תקופה ע"י החברה ומדוע השחקנים לא קיבלו את כספם או לא נעשה שימוש בערבויות אלה.

   

  איזנברג: "לא ביצעתי פעולה חשבונית מטעם חברת הניהול"

  שאול איזנברג אמר בתגובה: "אני עומד מאחורי דבריי, לא ביצעתי שום פעולה חשבונית מטעם חברת הניהול. לא ניהלתי את הקבוצה באותה תקופה, לא שילמתי לשחקנים, לא הייתי באף אימון ובאף משחק".

  מתן נאור. החברה חויבה לשלם לו 345,307 שקל (צילום: יועד כהן)

   

  "הייתה תקופת תפר של 3 חודשים כשהקבוצה שיחקה בליגה השלישית ולא היו לה מנהלים. ביקשו ממני בטרום העונה לחתום על 3 חוזים, זה הכל, זה היה כאמור בטרום עונה וזה לא סותר את העובדה שמעולם לא ביצעתי פעולות חשבוניות כאלה ואחרות".

   

  "הצגת הדברים אינה מדויקת, וזאת בלשון המעטה"

  מאיגוד הכדורסל נמסר בתגובה: "לפני כחודש וחצי פנה לאיגוד עו"ד אמיר פלמר, וביקש מסמכים שונים בטענה כי הוא מונה כמנהל המיוחד של חברה לקידום הכדורסל בהפועל במילניום השלישי בע"מ'. היות ולפניה לא צורפה כל החלטה של בית המשפט, המגדיר את הסמכויות של אותו עו"ד, ביקש האיגוד מעו"ד פלמר שיבהיר את סמכויותיו".


  שאול איזנברג. עומד מאחורי דבריו (צילום: יועד כהן)

   

  "לעו"ד פלמר לקח חודש וחצי על מנת שהוא עצמו יבין את סמכויותיו, ובמקום להודות לאיגוד על שסייע לו במילוי תפקידו, בחר זה להציג את הדברים

  כאילו האיגוד פקפק במהימנותו. האיגוד פעל, פועל וימשיך לפעול ע"פ הוראות כל דין ובודאי שימלא אחר צווי בית המשפט".

   

  "יו"ר האיגוד לא זומן לכל חקירה והצגת הדברים באופן זה מוטעת ומטעה. יתרה מכך, פלמר פנה פעם אחת בלבד וביום אחד ליו"ר האיגוד ויו"ר הבקרה התקציבית ומכאן הצגת הדברים כפי שהוצגה אינה מדויקת וזאת בלשון המעטה. האיגוד אינו פועל להרוויח כל זמן ובוודאי שלא כדי להקשות על עבודתו של המנהל המיוחד"

   

  הצטרפו לעמוד של ynet ספורט בפייסבוק

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים