שתף קטע נבחר

מת מפצעיו הצעיר שנפל במדרגות בפאב בת"א

יונתן נעים בן ה-28, שאושפז במשך כחודשיים באיכילוב לאחר שנפל במדרגות הלולייניות ב"קפה אדר", נפטר בבית החולים. בת דודתו: "בזבוז שבחור צעיר ומוכשר מוצא כך את מותו"

הפציעה המיותרת הפכה למוות מיותר. לאחר שבמשך כחודשיים נאבקו בבית החולים איכילוב על חייו של יונתן נעים, שנפל במדרגות הלוליינות בפאב בתל-אביב, אתמול הוא מת מפצעיו. הצעיר בן ה-28 אושפז במשך תקופה ארוכה במחלקה הפנימית באיכילוב, אחרי שנפל בעת שעלה במדרגות לקומה השנייה בפאב "קפה אדר" בעיר, ונפצע קשה. הפאב פעל ללא רישיון עסק.

 

"בתקופה האחרונה מצבו של יונתן הלך והידרדר", סיפרה עדי סיון, בת דודתו של נעים. "הוא עבר חמישה ניתוחים ונוצר זיהום קשה שהרופאים לא הצליחו להתגבר עליו. המצב היה לא טוב ואפילו לא הצלחנו לשחרר את יונתן לבית לוינשטיין. הוא היה כל הזמן בטיפול נמרץ, נכנס ויוצא".


המדרגות בקפה אדר. "יונתן לא היה שיכור" (צילום: ניר שוקו כהן)

 

חבריו וקרוביו של נעים האשימו את בעלי הפאב בגין הנפילה, ובת הדודה אמרה: "הם לא יצרו איתנו קשר, ולמשפחה גם לא היה כוח להתעסק עם זה. רק התפללנו להחלמתו. זה בזבוז שבחור צעיר, מוכשר ונפלא כמוהו מוצא את מותו כך".

 

חברו של נעים הגיע עימו לפני חודשיים לפאב שבדרום העיר וסיפר אז את שאירע. "בסביבות 1:45 יונתן עלה במדרגות לשירותים", שיחזר ר', "באמצע המדרגות הוא החליק ונפל אחורה על הגב, כל הדרך למטה. הוא שכב ולא זז". ר' המשיך ותיאר: "בתוך כמה שניות החלה להתפשט שלולית דם תחת ראשו. מישהו שם ניסה להרים לו את הראש כדי לעצור את הדימום. החזקתי את ידו, ניסינו לדבר איתו, אבל הוא לא הגיב".

 

צוות מד"א העניק לנעים טיפול ראשוני ופינה אותו לאיכילוב, שם אושפז כשהוא מורדם ומונשם. נעים סבל משברים בבסיס הגולגולת, מדימום במוח ופגיעה באוזן אחת. לדברי ר', יונתן שתה במהלך הבילוי ליטר ורבע בירה, אך לא היה שיכור. "זו לא כמות יוצאת דופן", הסביר. הוא הוסיף כי במהלך הבילוי, ידידה שהייתה איתם מעדה גם היא במדרגות. "כשחזרה לשולחן היא אמרה שמשהו שם מחליק, בכל פעם שהייתי עולה שם במדרגות החזקתי את המעקה בחוזקה, זה היה פשוט מפחיד".

 

בקפה אדר לא הסכימו להתייחס לטענות קרוביו של נעים, שאמרו כי "הבעלים ניסו לחסוך ולמרות שהעירו להם, לא דאגו לטפל בעניין", והסתפקו לפני כחודשיים באיחולי החלמה ובתפילות לשלומו. אך התפילות לא עזרו, ונעים נפטר בבית החולים.

 

בהכנת הידיעה השתתפה מיטל יסעור בית-אור
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יונתן נעים. מת בבית החולים
מומלצים