שתף קטע נבחר

יהודיות! אל תלכו עם ערבים נאצים!

איפה אוהדי בית"ר יכולים להביע את הדעות הכהניסטיות שלהם? מי יספר לכם על הפאשיזם הבולשוויקי שעומד מאחורי ויקיפדיה? ברוכים הבאים לימין האמיתי, קבלו את חיים בן פסח

<< בקצה הרשת: אני שמנה ויפה. מה הבעיה שלך?

 

באינטרנט יש הרבה אנשים ויש שם עוד הרבה יותר דעות. ב"בקצה הרשת" אנחנו מציעים לכם סיור מודרך בסמטאות וברחובות הצדדיים שאתם לא מבקרים בהם בדרך כלל. יש להצטייד בדפדפן ובנעליים נוחות. אל תפחדו; בסוף הסיור נחזיר אתכם ישר לפייסבוק שלכם.

 

יש לו שני שמות - ויקטור ונסייר וחיים בן פסח. הוא חי בארה"ב אבל דובר עברית כמעט שוטפת. הוא מאמין אדוק בדרכו של הרב כהנא אבל מדינת ישראל אוסרת עליו לעלות לכאן. הוא רואה בעצמו כמנהיג של הימין האמיתי, אבל ברשת הוא מוכר בעיקר כאיש הצנום והזועם שלא בוחל לקרוא לאנשי השמאל "יהודונים" ולערבים "הסרטן הפושה בקרבנו".

 

 

ברוכים הבאים לאתר של הימין האמיתי. הוא מכיל פורום פעיל של כשמונת אלפים חברים וזרם קבוע של סרטוני תעמולה על גבי סרטוני קונספירציה בכיכובו של בן פסח, לשעבר יושב ראש הליגה להגנה יהודית (JDL) מיסודו של הרב מאיר כהנא.

 

במרבית הסרטונים תראו את בן פסח יושב או עומד כשמאחוריו תמונה ממוסגרת של כהנא. הוא שוטח את מצעו במשך דקות ארוכות, שכולל בקצרה את גירוש העובדים הזרים "שמאיימים על קיומנו", טרנספר ל"פלסטינאצים", תקיפת התקשורת של "היהודונים השמאלנים" ושימוש פואטי ורבגוני ככל האפשר בביטוי "ערבים נאצים"‬.  

 

 

למרות העברית השגורה בפיו של בן פסח וההדגשה המוגזמת של האות ח', הוא מעולם לא היה בארץ; בדצמבר 1978 הוא הורשע בזריקת פצצות תבערה על שגרירות מצרים בארה"ב, ועוד קודם לכן הורשע בזריקת פצצת תבערה על מכוניתו של דיפלומט רוסי בניו יורק (ויש גם שערוריות אחרות; כאן תוכלו לראות את פסח מגיב לטענות נגדו על  בפדופיליה, שפסח טוען שמקורן בתעמולה נגדית של שלום עכשיו). פסח ריצה תקופת מאסר של חמש שנים בארה"ב, ולאחר מכן גורש כשניסה לחזור לארץ. מאז משתמש בן פסח באינטרנט כנקודת החיבור לישראל ולהפצת תכניו הפוליטיים בשפת אימנו.

  

בן פסח על הורדת הערך "הימין האמיתי" מויקיפדיה

 

אתר הימין האמיתי עלה לכותרות בפעם האחרונה במרץ 2008, כאשר התגלה כמקור לתמונה של מולי שגב, עורך ארץ נהדרת, במדי אס.אס. זאת כתגובה למערכון בתוכנית ארץ נהדרת. בו כינו את ליברמן פשיסט. אה, והנה מה שמשתמש בפורום הימין האמיתי חושב עלינו.

 

והפורום? הוא מלא כרימון בדיונים על התקשורת המוטה שמאלה ("איך עונים לתעמולה הערבית והשמאלנית", "מאמר טוב על השמאל ומלחמתו בישראל"), על בעיית המגזר הערבי והפלסטינים ("לסייע לבדואים לחזור לערב הסעודית", "מכירים יהודיה שבקשר עם ערבי? רוצים לעזור לה?") ואשכול דיונים נפרד שמוקדם לאוהדי בית''ר ירושלים כהניסטים, "המקום היחיד באינטרנט שבו אוהדי בית''ר יכולים להביע את הדעות הכהניסטיות שלהם".

 

 


 

 

Audio Spotlight: להקרין את הקול >>

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים