שתף קטע נבחר

הוגש כתב אישום נגד שוטרים בגין תקיפת אוהד

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה לביהמ"ש בת"א כתב אישום נגד יוסף מרדכי ודניאל סילברברג, החשודים בתקיפת אוהד לפני משחק הצהובים מול מכבי נתניה בחודש מרץ. השניים דרשו מהאוהד לפשוט את בגדיו ואף הכהו באגרוף

המחלקה לחקירות שוטרים, באמצעות עו"ד אמיל לוינסקי, הגישה לבית המשפט השלום בתל-אביב כתב אישום נגד שני שוטרים יוסף מרדכי ודניאל סילברברג, המשרתים ביחידת מתפ"א במשטרת ישראל, בגין תקיפה הגורמת חבלה של ממש בנסיבות מחמירות של אוהד קבוצת מכבי ת"א בכדורגל.

 

 

על פי כתב האישום, האירוע התרחש באיצטדיון בלומפילד בתאריך ה-20.3.11, לשם הגיע המתלונן על מנת לצפות במשחק הכדורגל בין הצהובים למכבי נתניה. במהלך האירוע השוטרים עיכבו את המתלונן והובילו אותו לחדר העצורים, שם ניגש אליו השוטר מרדכי וסטר לו על פניו בחוזקה, כאשר כל אותה עת עמד השוטר סילברברג בסמוך ולא עשה דבר על מנת להפסיק את מעשיו של חברו.


אוהדי מכבי ת"א בבלומפילד. למצולמים אין קשר לכתבה (צילום: אורן אהרוני)

 

לאחר מכן, כמפורט בכתב האישום, הובילו הנאשמים את המתלונן למקלחות והשוטר מרדכי דרש ממנו להתפשט. המתלונן פנה לשוטר סילברברג ושאל אותו

 לפשר הדרישה ובתגובה החל השוטר מרדכי לצעוק על המתלונן ולהכות אותו בכל חלקי גופו, כמו גם במכת אגרוף ישירות לעינו השמאלית, כל זאת כאשר המתלונן מכופף ואינו מתנגד לנאשמים.

 

"בשלב מסוים הרגיש המתלונן כי נאשם מס' 2 (דניאל סילברברג), מרפה מעט את אחיזתו בו ובאותו רגע הכה אותו נאשם 1 (יוסף מרדכי) במכת אגרוף ישירה לעינו השמאלית ושני הנאשמים המשיכו להכותו, כאשר המתלונן מכופך ואינו מתנגד", כך נכתב בכתב האישום. "המתלונן ביקש להפסיק להכותו ושאל מדוע הם מתנהגים אליו כך. בתגובה ענו הנאשמים – "זה עוד כלום".

 

כתוצאה ממעשי הנאשמים לכאורה, נגרמו למתלונן נפיחות ואודם סביב עין שמאל, שבר ברצפת הארובה ושפשופים בקרקפת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אוהדי מכבי ת"א
צילום: אלי אלגרט
מומלצים