שתף קטע נבחר

"סיינטיפיק אמריקן" זכה באוסקר לכתבי עת

כתב העת סיינטיפיק אמריקן זכה בפרס על "הצטיינות כללית" מטעם החברה האמריקנית של עורכי כתבי העת בארה"ב

החברה האמריקנית של עורכי כתבי העת בארה"ב (ASME) היא מהארגונים החשובים ביותר של עיתונות המגזינים באמריקה, והיא מעניקה מדי שנה פרסים למגזינים מסחריים העומדים בהגדרתה כ"טובים שבטובים" - או כפי שמקובל לכנותם "פרסי האוסקר של תעשיית המגזינים האמריקנית". לאחרונה זכה בה כתב העת "סיינטיפיק אמריקן" בפרס על הצטיינות כללית.

 

המהדורה העברית של כתב העת, סיינטיפיק אמריקן ישראל, יוצאת לאור מדי חודשיים בהוצאת אורט ישראל, ומכילה את מיטב הכתבות של המהדורה האנגלית, וכן טורים וכתבות המיועדים לקוראים הישראלים.

 

קטגוריית ההצטיינות הכללית מוענקת "לכתבי העת המודפסים הטובים ביותר בארצות הברית. הפרס בא להכיר באיכות ובעקביות של הכתיבה והדיווח בכתב העת, באנרגטיות ובמקוריות של עריכת הצילום והכיוון האמנותי בעיצוב, ובשאפתנות ובכישרון של העורכים המנהיגים את כתב העת".

 

השנה נשלחו לתחרות 1,673 מועמדויות שייצגו 270 כתבי עת שונים. זאת הפעם הראשונה מאז החלה מסורת הענקת הפרסים לפני 45 שנה, שסיינטיפיק אמריקן זוכה בפרס בקטגוריה הכללית.

 

סיינטיפיק אמריקן הצטרף בשנה האחרונה לבית ההוצאה לאור של Nature, כתב עת מדעי מהמובילים בעולם. עוד התמנתה לו עורכת ראשית חדשה, מרייט די'כריסטינה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים