שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  צלם: "אקי אבני חנק אותי"

  הצלם אלירן אביטל, שנשכר על ידי תיאטרון הסמטה לצלם הצגה, צילם את אבני ואת בת זוגו, שהיו בקהל. לדברי הצלם, אבני קילל והיכה אותו כשלא חדל לצלם. אבני בתגובה: "הצלם תקף אותי"

  דרמה התרחשה הערב (ב') בהצגת הבכורה "בתיאבון" בתיאטרון הסמטה ביפו, אבל הרחק מהבמה: בסיום ההצגה, יצא אקי אבני, שהיה בקהל, מהתיאטרון, מלווה בבת זוגו החדשה. הצלם אלירן אביטל, שנשכר על ידי "הסמטה" כדי לסקר את האירוע, צילם את השניים.  אבני ביקש מהצלם לחדול ממעשיו, אך כשזה המשיך, החל אבני - כך על פי הצלם - לנהוג באלימות פיזית. "הוא ביקש פעם אחת שאפסיק לצלם וכשהמשכתי, הוא החל לקלל אותי ולתקוף אותי", סיפר הצלם הנסער בסיום האירוע והוסיף, "הוא חנק אותי עם היד שלו, נתן לי אגרופים בבטן וקרע את חולצתי. אני לא צלם פפראצי, באתי לעשות את העבודה שלי עבור התיאטרון. הייתי מעדיף שזה לא יקרה", סיכם אביטל. מקורבים לצלם סיפרו כי הוא נזקק לטיפול רפואי אחרי התקרית.


  אבני ובת זוגו. צפוי להגיש תלונה (צילום: שוקה כהן) 

   

  על פי עדי ראיה, אחרי סיום התקרית, הגיעה ניידת משטרה כדי לפזר את ההתקהלות, ומקורות יודעי דבר מספרים, כי השניים צפויים להגיש תלונות הדדיות אחד נגד השני. מתיאטרון הסמטה נמסר בתגובה: "אנחנו המומים ומצטערים על האירוע". בועז בן ציון, מנהלו של אבני, מסר בתגובה: "זו דרך קלה לתשומת לב, להציק לשחקנים". אבני עצמו בחר להגיב בקצרה לדברים לאחר פניית ynet כשאמר: "צלם תקף אותי".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אקי אבני. "דרך קלה לתשומת לב"
  צילום: שוקה כהן
  לאתר ההטבות
  מומלצים