שתף קטע נבחר

המשטרה חושדת: הרב אנס יום לפני בת המצווה

הרב דוד חפוטה מנתניה נעצר בשבוע שעבר בחשד להטרדה מינית ואונס נערה. עתה חושדים במשטרה: הוא תקף אותה שלוש פעמים. מעצרו הוארך בעוד חמישה ימים

התפתחויות בחקירת הרב מנתניה החשוד באונס: במשטרה סבורים כי הרב דוד חפוטה, שנעצר בשבוע שעבר בחשד לאונס בת 13, תקף את אותה הנערה שלוש פעמים, בהן יום לפני בת המצווה שלה. הרב חשוד גם בהטרדה מינית של ילדות אחרות. במשטרה ציינו כי "יש ראיות הקושרות את הרב למיוחס לו", אולם סירבו למסור פרטים נוספים.


הרב מובא לדיון, היום. הודה במעשים מגונים (צילום: עידו ארז) 

 

משטרת מרחב שרון עצרה את הרב לאחר שילדות התלוננו כי הטריד אותן מינית כשהגיעו למשרדו על מנת לקבל ייעוץ בנושאי דת. בעדותן במשטרה ציינו הילדות כי נערה נוספת נפלה קורבן למעשיו, וכשאותרה סיפרה לחוקרת ילדים כי נאנסה על-ידי הרב במשרדו.

 

בימים האחרונים המשיכו במשטרה בחקירה, ועתה חושדים כי הרב אנס את הנערה לא אחת, אלא שלוש פעמים - לראשונה עוד כשהייתה בת 12, יום לפני בת המצווה שלה. בשני המקרים

האחרים, שהאחרון בהם אירע לפני כחודשיים, לקח הרב את הנערה עמו מחוץ לעיר ושם תקף אותה.

 

מיד לאחר מעצרו, הכחיש הרב חפוטה את הטענות כי אנס את הנערה והטריד אחרות, אך הודה כי ביצע מעשים מגונים באחת הילדות. היום הוא הובא לבית משפט השלום בנתניה, שם הוארך מעצרו שנית בחמישה ימים. גורם במשטרה אמר ל-ynet כי "יש לנו ראיות טובות הקושרות את החשוד למיוחס לו, והתיק עצמו מלווה על-ידי הפרקליטות". עם זאת, במרחב שרון מסרבים להוסיף פרטים על התקדמות החקירה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרב חפוטה. אנס גם מחוץ לעיר
צילום: עידו ארז
מומלצים