שתף קטע נבחר

אישום: חולה איידס ביצע מעשים מגונים בנערים

הוא ביצע מעשי סדום, ללא קונדום, בנערים בני 14, צילם אותם ואיים להפיץ את תמונותיהם. המעשים הללו מיוחסים לצחי אלבו, די.ג'יי מראשון לציון, נגדו הוגש כתב אישום חמור. באישום נכתב כי הוא צד באופן אינטנסיבי וחסר מעצורים את קורבנותיו

מעשה סדום בנער מתחת לגיל 16, מעשה העלול להפיץ מחלה, קבלת שירות מעשה זנות של קטין וסחיטה באיומים - אלו רק חלק מסעיפי האישום נגד יצחק אלבו (34) מראשון-לציון, חולה איידס שהתעלל בנערים ואף תיעד את מעשיו. הוא לא השתמש בקונדומים ולא יידע את הנערים על מחלתו. כתב אישום מייחס לו 16 אישומים בעבירות מין ובעבירות נוספות שבוצעו על-ידו בנערים, שטרם מלאו להם 16 וגם בצעירים בני 19 ו-20. 

 

מכתב האישום, שהוגש היום (ב') לבית המשפט השלום בתל-אביב, עולה כי אלבו הכיר את הנערים באתרי אינטרנט שונים - בהם פייסבוק, אטרף דייטינג. לאחר מכן הם התכתבו בצ'אטים ובהמשך נפגשו. באחד המקרים הוא שוחח עם נער בן 15, שגלש באינטרנט באתר "מקושרים". הנאשם הציג עצמו בפניו כבן 14-15. בהמשך אלבו כתב כי הוא בן 24.

 

בכמה הזדמנויות הוא ביצע מעשה סדום בנער, בין היתר בביתו של אלבו וברכבו. בכתב האישום נכתב, כי במעשיו אלו ובקיימו יחסי מין בלתי מוגנים, עשה הנאשם במזיד, מעשה העלול להפיץ מחלה שיש בה סכנת נפשות.

 

מסעיף אישום אחר עולה, כי אלבו הכיר באתר פייסבוק נער בן 14. הנער שלח לנאשם תמונות של איבר מינו ואילו הנאשם שלח לנער תמונה שלו מבצע מין אוראלי באדם אחר. באחד המקרים, בהיותם ברכב, ביקש הנאשם מהקטין לבצע בו מין אוראלי. לאחר שהקטין סירב, איים אליו אלבו שאם לא יעשה זאת, "התמונות שלו יהיו באינטרנט". הקטין התרצה וקיים עמו יחסים. גם בסעיף זה הוא מואשם במעשה סדום בקטין.

 

הוא גם ביצע מעשה סדום בנער בן 16, אותו הכיר כשגלש באינטרנט באתר "וואלה" ונכנס ל-צ'אט ב"חדר ההומוסקסואלים". הנאשם פנה אל הנער, הציג עצמו בפניו כבן 28-29 והציע לו להיפגש עמו לצורך קיום מגע מיני. השניים נפגשו ואז הנאשם צילם באמצעות מכשיר הטלפון הנייד שלו את האקט המיני. את הסרטון שמר במחשבו.

 

במקרה נוסף, כשאחד הנערים, איתו נהג לשוחח באינטרנט ולהחליף תכתובות בעלות אופי מיני, חסם את גישתו אליו, איים עליו אלבו כי יפגע בשמו אם לא יסיר את החסימה. יתרה מכך, כשהנער הסכים לפגוש אותו וסירב לעשות כבקשתו, איים עליו כי יפיץ את תמונותיו באינטרנט.

 

בבקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים, נכתב כי אלבו אובחן בשנת 2007 כחולה במחלת האיידס, לאחר שנדבק במגעים מיניים לא מוגנים עם בני זוג מזדמנים. הוא לא יידע את הנערים אודות מחלתו, ובמקרים אחדים אף לאחר שטען בפניהם כי הוא בריא וכי אין כל סיכוי שנדבק במחלה כלשהי.

 

בפרקליטות מחוז תל-אביב תיארו את הנאשם במילים הבאות: "כתב האישום מצייר תמונה של אדם הצד באופן אינטנסיבי וחסר מעצורים את קורבנותיו הקטינים, מפתה אותם להיפגש עימו תוך ניצול חולשותיהם... התנהלותו מלמדת על מסוכנות מופלגת כלפי הציבור בכלל וציבור הקטינים בפרט", כמו כן הוסיפו כי מעשיו מלמדים על דפוס פעילות מסוכן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
צילום: אבי רוקח
מומלצים