שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "מועדון המלאכים" זכה בפסטיבל צו קריאה
  פסטיבל צו קריאה למחזאות ננעל בהענקת מענק פיתוח בסך 10,000 שקל למחזה המוזיקלי מאת טל בן בינה

  פסטיבל "צו קריאה" למחזאות ישראלית מקורית ננעל אמש (שבת) בתיאטרון צוותא בתל אביב. במענק הפיתוח למחזה המבטיח זכה "מועדון המלאכים" מאת טל בן בינה, מחזה מוזיקלי-תיאטרלי-בלשי שמתרחש במועדון לילה מפוקפק שכל הפוקדים אותו מועמדים לרצח וחשודים. המענק בסך 10,000 שקלים מוענק במטרה להביא את המחזה לכדי יצירה בימתית שתעלה על במת תיאטרון צוותא.

   

  את הפרס העניקו למחזאית חברי ועדת השיפוט שכללה השנה את הבמאי מאור זגורי, מנהלת המחלקה האמנותית של הבימה רותי טון, השחקן והדרמטורג רועי הורוביץ ומנכ"ל צוותא, משה טנא. בנימוקיהם למתן הפרס שהוענק פה אחד כתבו השופטים: "המחזה הזדהר מעל לכל יתר העבודות שהוצגו השנה בפסטיבל. ביד

  מיומנת בנתה הכותבת עולם מלא, צבעוני, סרקסטי ומשופע בהומור מקורי, תוך שהיא מציבה אתגרים של ממש לממשיכיו של המחזאי בשרשרת הייצור התיאטרונית: במאי, מעצבים ושחקנים".

   

  חבר השופטים הדגיש גם את עבודת הבימוי הקפדנית של אסף בלאו, את המוזיקה המקורית של רן גיל שליוותה את הקריאה המבוימת ואת הליהוק וביצועי צוות השחקנים שהשתתף בקריאה ובהם אלון דהן, לירז חממי, יובל לירון, חי מאור, מיקי מרמור, יובל רז וליאור ורוצלבסקי. פסטיבל "צו קריאה" נערך זו השנה השישית במטרה לעודד כתיבת מחזות מקוריים. השנה הוגשו לוועדת הלקטורים של הפסטיבל, בניהולו האמנותי של אורן דולפין, כ-60 מחזות ומהם נבחרו להשתתף בו שישה.


   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  טל בן בינה. עולם מלא, צבעוני וסרקסטי
  צילום: ארני ארדוב
  לאתר ההטבות
  מומלצים