שתף קטע נבחר

מתיחות? הרב עובדיה יוסף ובנו לא נפגשו בחתונה

השניים לא נראו יחדיו באירוע משפחתי, על רקע התבטאותו של מנהיגה הרוחני של ש"ס נגד בנו שסרב להתייצב לחקירה. מי כן התחבק עם הרב עובדיה יוסף? אריה דרעי שחוזר לפוליטיקה

אחרי שקרא לבנו "טיפש שמתגרה במשטרה", נרשם אתמול עוד פרק ביחסים המתוחים בין הרב עובדיה יוסף לבנו הרב יעקב יוסף. השניים לא נפגשו אמש (יום ב') בחתונה משפחתית, שהחלה בזמן עצרת נגד מעצר הרבנים בפרשת הספר "תורת המלך".

 

 

הרב יעקב יוסף נחקר שלשום במשטרה על פרסום "כתב הסכמה" לספר "תורת מלך", המצדד בהריגת גויים. אביו, הרב עובדיה יוסף, תקף אותו על סירובו להתייצב לחקירה, כפי שפורסם ב-ynet. "קראו לו לחקירה, למה הטיפש צריך לא ללכת לחקירה? שילך! למה הוא מתגרה במשטרה?", אמר מנהיגה הרוחני של ש"ס על בנו.


הרב סוטר לדרעי. שוחחו יחד עם הנשיא (צילום: בועז בן-ארי, כיכר השבת)

 

הרב יעקב יוסף לא השתתף בחופה של אחייניתו (נכדתו של הרב עובדיה) - המעמד החשוב ביותר בשמחה - משום שזו נערכה בשעה מוקדמת יחסית. באותו זמן הרב יעקב יוסף היה בעצרת תמיכה ברבנים הנחקרים, שנערכה מול בית המשפט העליון בירושלים, כמה מאות מטרים מאולם השמחות. מכיוון שהשניים הגיעו לחתונה בשעות אחרות, הוחמצה הזדמנות נדירה שבה הרב עובדיה יכול היה להפגין בפומבי ולעיני מצלמות יחס חם יותר לבנו.

 

דרעי, פרס ועובדיה יוסף

במהלך החתונה קיבל הרב עובדיה יוסף, מנהיגה הרוחני של ש"ס, את אריה דרעי,

והפגין כלפיו לא מעט חיבה, על רקע הודעתו לפני כשבועיים כי יתמודד בבחירות הבאות לכנסת.

 

השניים פרשו מהקהל במהלך האירוע והסתגרו באחד החדרים ביחד עם נשיא המדינה, שמעון פרס, למשך כחצי שעה. לאחרונה דווח על מתיחות בין דרעי לש"ס, על רקע פרסום מודעות שנתלו כביכול בשם תומכיו ומבזות את הרב עובדיה יוסף.

 

באירוע החגיגי השתתפו פוליטיקאים נוספים מש"ס וממפלגות נוספות. אחת האורחות בחתונה הייתה ראש לשכתו לשעבר של אהוד אולמרט, שולה זקן, העומדת למשפט בימים אלו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: בועז בן ארי, כיכר השבת
פרס. נפגש ביחידות עם דרעי ועובדיה יוסף
צילום: בועז בן ארי, כיכר השבת
הפסיד את החופה. הרב יעקב יוסף
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים