שתף קטע נבחר

הנרצחת מהיער בצפון: אחות דוגמנית שנרדפה

כמו אחותה אנג'לינה פארס, מאיה נג'ם, בת 21 מכרמיאל, שינתה את שמה הפרטי. בעבר התלוננה על בעלה, שמעצרו הוארך

במשטרה עדיין מנסים להבין את נסיבות הירצחה של מאיה נג'ם (פארס), בת 21 מכרמיאל, שגופתה נמצאה אתמול (יום ו') ביער בגליל התחתון. בעלה, נאסר נג'ם, בן 22, נעצר עוד באותו הערב, והיום האריך בית משפט השלום בנצרת את מעצרו בתשעה ימים. בינתיים התברר כי מאיה הגישה נגדו תלונה בגין הטרדה לפני פחות משנה. פרקליטו של נג'ם, עם זאת, אמר כי הוא מכחיש כל קשר לרצח.

 

משפחת פארס באה במקור מראמה, ובהמשך עברה לכפר סאג'ור. מאיה, ששינתה את שמה מג'מילה, התחתנה ועברה לכרמיאל. היא אחותה של הדוגמנית אנג'לינה פארס, שמתגוררת במרכז, ושמה המקורי היה דועא. "היא הייתה מאוימת על העדה הדרוזית שלא קיבלו את בחירתה להיות דוגמנית", הזכיר אחד מקרובי המשפחה.


האחות הדוגמנית. "נרדפה על-ידי העדה הדרוזית"

 

לדבריו, משפחת פארס הייתה בקשר טוב עם מאיה, והוכו בהלם לשמוע על הירצחה. "היא התחתנה לפני קצת יותר משנה, ועבדה בחנות בגדים בכרמיאל". מהמשטרה נמסר שעניין תלונתה של פארס נגד בעלה, בן 24, נמצא בבדיקה.

 

"המצב אצלנו במשפחה לא פשוט ומשובש, אנשים התחילו להפיץ הרבה שמועות על האירוע ועל הנרצחת, ולא יודעים למי להאמין", אמר קרוב המשפחה.

 

האחות אנג'לינה היתה אמורה להיות ב-2007 המתמודדת הדרוזית הראשונה בתחרות מלכת היופי, אבל פרשה בסופו של דבר, בגלל לחצים רבים שהופעלו עליה. עם זאת, אנג'לינה נשארה בתחום - והשתתפה בין היתר גם בתחרות שאירגן ערוץ האופנה.

 

מקורב אחר למשפחת הנרצחת אמר שאביה כלוא זה כמה שנים אחרי הרשעות פליליות, ושהבעל העצור עבד כמאבטח.

 

עו"ד מאדי דאהר, המייצג את נג'ם, אמר בדיון הארכת העמצר כי הוא מכחיש כל קשר לרצח. "כך הוא מסר למשטרה וגם לבית המשפט". הוא הוסיף כי מרשו אינו יודע מי פגע באשה, וגם לא נשאל על כך במשטרה.

 

לשאלת ynet בדבר היעדרותה של האשה מהבית, אמר דאהר כי לגרסת החשוד יצאה האישה מהבית כבר ביום שלישי.

לשאלה מדוע החשוד לא דיווח למשטרה על היעדרה, אמר כי אינו יכול להשיב, "בכדי לא לשבש את החקירה". הוא סירב גם להתייחס לטענות על תלונה שהגישה נגדו המנוחה בגין אלימות.

 

הגופה, שהיתה במצב של ריקבון מתקדם, נמצאה על-ידי עוברי אורח בין הישוב לבון להר חלוץ. מפקד מחוז הצפון במשטרה, ניצב רוני עטיה, שהגיע למקום, הטיל את החקירה על מחלק התשאול ביחידה המרכזית של המחוז הצפוני.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האחות, אנג'לינה פארס
החשוד, נאסר נג'ם
צילום: חגי אהרון
ליד זיר מציאת הגופה
צילום: אתר פאנט
מומלצים