שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הבנק הבינלאומי: ריב מדפסות בין הוועד להנהלה

  ועד העובדים בבנק טוען כי ההנהלה מנסה לשלוט בנעשה במשרדי ארגון העובדים; הגיש תלונה במשטרה נגד הנהלת הבנק על כך שנטלה מדפסות ממשרדי הוועד. ההנהלה: מהלך התייעלות שגרתי

  הסכסוך חוזר? עובדי הבנק הבינלאומי הגישו תלונה במשטרה כנגד הנהלת הבנק לאחר שלטענתם במהלך סוף השבוע נכנסו נציגים מטעם הנהלת הבנק למשרדי הארגון ולקחו, בניגוד לדין, מדפסות ששימשו את הארגון.

   

  בארגון העובדים טוענים כי מטרת ההנהלה היא לאלץ את הוועד להתחבר למדפסת מרכזית שמחוברת למחשב הבנק באופן שבו כלל החומרים המודפסים גלויים וחשופים להנהלה.

   

  לפני כארבעה חודשים, טוענים בוועד, הוציא ארגון העובדים מכתב להנהלה ובו ביקש שהחלפת המדפסות המתוכננת, לא תבוצע במשרדי הארגון שכן הוועד מקבל בין היתר מידע רגיש בהיבטי צנעת הפרט (בעיקר פניות של עובדים לוועד) ופעילות ארגונית, לרבות תכתובות חסויות עם עורכי דין של ארגון העובדים.

   

  יש לציין כי בחודש מרץ נחתם הסכם בין ההנהלה לעובדים בנוגע להסכמי השכר, לאחר סכסוך ממושך, הסכם זה אמור להבטיח שקט תעשייתי להנהלה, אולם בוועד מזהירים כי חוסר האמון הולך וגובר.

   

  לדברי חנוך ליבנה, יו"ר ארגון עובדי הבנק הבינלאומי "נראה כי ההנהלה החליטה לנסות לאלץ אותנו להתקין את מערכת "האח הגדול" שלה, וזאת בניגוד לדין. מעבר לתלונה במשטרה, אנחנו שוקלים את המשך צעדינו. אין ספק שצעד אלים כזה לא יעבור בשתיקה". בוועד גם מטילים אחריות על ההנהלה לפיטוריהם של עובדים זמניים רבים.

   

  מהבנק הבינלאומי נמסר בתגובה: "מהלך של החלפת המדפסות האישיות במדפסות קומתיות נעשה בכל הבנק מטעמי התייעלות ואיכות סביבה, בעידן בו השימוש בנייר הולך ומתייתר.

   

  הסודיות הבנקאית נדרשת גם בעסקי הבנק ולא רק בוועד ולכן הוצאת ההדפסות מתאפשרת רק באמצעות כרטיסי עובד מה שמאפשר אבטחת מידע ברמה גבוהה".
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים