שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  פרשת הפדופיליה בי-ם: התגלו יותר מ-50 קורבנות
  לאחר שעצרו 3 חרדים בחשד שתקפו מינית ילדים, התברר לשוטרים כי היקף הפרשה רחב יותר משסברו. חשוד נוסף נעצר, והחוקרים מגלים עוד ועוד קורבנות שפותו עם ממתקים וכסף
  עוד ועוד הורים מגיעים למשטרת ירושלים ומספרים כי ילדיהם נפלו קורבן לעבירות מין. כשבועיים חלפו מאז פורסמו החשדות נגד שלושה גברים חרדים מירושלים, שנעצרו בחשד שתקפו מינית עשרות ילדים, ומימדי הפרשה עוד הולכים ומתבהרים. במשטרה עצרו בימים האחרונים חשוד נוסף, ומעריכים כעת כי מספר הקורבנות בפרשה הוא ככל הנראה יותר מ-50.

   

  היום (ה') האריך בית משפט השלום בירושלים את מעצרם של הארבעה בחמישה ימים. הם חשודים בסעיפים רבים של ביצוע מעשים מגונים, מעשי אינוס ומעשי סדום. מהחקירה עולה כי במהלך החודשים האחרונים, הארבעה פיתו עשרות ילדים, שגילם נע מ-3 עד 10, באמצעות ממתקים וכסף. הם הבטיחו להראות להם סרטים ושכנעו אותם להגיע לביתם – שם ביצעו עבירות מין קשות, לרוב ביותר מילד אחד בו זמנית.

   

  הפרשה נחשפה רק כשלפני מספר שבועות, הגיעה למשטרה אם שסיפרה כי בנה בן ה-9 עבר התעללות מינית בשכונה החרדית בה הם מתגוררים. בעקבות התלונה, הוקם במשטרה צוות חקירה מיוחד בראשות פקד ידידיה יעקב, והוא התחקה אחר החשודים. הילדים, שהועברו לטיפול שירותי הרווחה, נחקרו במקביל על-ידי חוקרי ילדים וציינו בעדותם שמות של ילדים נוספים שנפלו קורבן למעשים החמורים.

   

  "המעשים בוצעו בשיטה הפשוטה ביותר", אמר ל-ynet מפקד תחנת לב הבירה, סגן-ניצב אליהו כזרי. "אני זוכר שאמא שלי הייתה תמיד אומרת לי לא לדבר עם זרים ולא לקחת מהם ממתקים, וכך בדיוק זה נעשה". לדבריו, החשודים קושרים עצמם לילדים, אך מכחישים את מעשי הפדופיליה.

   

  עו"ד, יאיר נהוראי, המייצג את אחד החשודים, מסר בתגובה: "החשוד שאני מייצג הכחיש מכל וכל את החשדות המיוחסים לו. יש חוות דעת בנוגע אליו שמייחסת לו רמת פיגור, והדברים נבדקים בזמן הזה". בא כוחו של חשוד אחר, עו"ד יהודה פריד, ציין כי גם מרשו "מכחיש בתוקף את הקשר שלו לעניין. הוא מעולם לא הכיר אף אחד מהילדים ובכלל לא מתגורר בשכונה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תקפו יותר מילד אחד בו זמנית
  צילום: Index open
  סנ"צ אליהו כזרי. "לי אמרו לא לדבר עם זרים"
  צילום: יאיר אלטמן
  מומלצים