שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צילום: ירון ברנר
  צפו: המחאה ירדה אל מתחת למים
  סטודנטים ממכמורת החליטו להירתם למחאה החברתית כמו שרק הם יודעים. הם לבשו חליפות צלילה וצילמו סרטון באורך כשלוש דקות וחצי מתחת למים
  "הגיעו מים עד נפש". גל המחאה החברתית שפוקד את הארץ ירד אל מתחת לפני הים. חבורת צעירים, סטודנטים לשעבר ובהווה מבית הספר מבואות ים שבמכמורת, החליטו לקחת את מחאת האוהלים צעד אחד קדימה, או יותר נכון למטה. התוצאה: סרטון מחאה יצירתי ומקורי שכולו צולם מתחת למי הים האדום באילת.

   

  מחאת האוהלים - סיקור נרחב ב-ynet

   

  עוד בערוץ החדשות:

    

  "העם דורש אוויר לנשימה": צפו במחאה מתחת למים

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הסרטון שצולם בשבוע שעבר באתר הסטי"ל באילת הוא השלישי שמצלמים מתחת למים קבוצת צעירים שמכנים עצמם "הכובע האדום". "אנחנו יורדים מדי פעם לאילת ומצלמים סרטוני צלילה חופשית (ללא ציוד צלילה) חצי עלילתיים, אך זו הפעם הראשונה שהסרטון הינו בעל אופי אקטואלי", סיפר ל-ynet הדר מרמור ממכמורת, סטודנט לשעבר במבואות ים ואחד מאנשי צוות "הכובע אדום".

   

  הסרטון שאורכו כשלוש דקות וחצי קרוי "בועת הנדל"ן" ובמהלכו נראים צוללנים שהקימו מאהל מחאה על סטי"ל בקרקעית הים. הוא הצטרף אליהם ויחד מניפים "הפעילים" שלטים, בהם נכתב, בין השאר, "ספינתנו שוקעת", "נדחקנו אל המצולות", "הטביעו אותי עם המסים, ואני שותק כמו דג" ו"הגיעו מים עד

  נפש".

   

  "כולנו צעירים שמתמודדים עם בעיות הדיור, יש בינינו גם נשואים. חלקנו מתגוררים במכמורת, וגם כאן היה לנו מאבק על מעונות לאחרונה, והוא הביא לתוצאות. כך כשותפים למאבק, חשבנו איך אנחנו מוציאים עוד אנשים מהכורסאות ומביאים אותם להצטרף למחאה, כמו שהוציאו אותנו", הסביר הדר את המטרה והרעיון שעומדים מאחורי הסרטון.

   

  "התארגנו מראש, אספנו קבוצה מהחברים שהיו בעניין, שאלנו במה אנחנו טובים וחשבנו לשלב את זה עם המטרה החיובית הזו", הוא הוסיף, "הצילומים לקחו לנו יומיים, מבוקר עד שעות אחר-הצהריים, לעריכה נדרש לנו כל סוף השבוע. השקענו, אבל המחאה הזו היא טובה וחיובית, כך שעשינו זאת משמחה ורצון".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים