שתף קטע נבחר

צילום: אלי אלגרט

צנעני בשיחה לעבריין חזן: "סדר את העניינים"

החוקרים הצליחו ליירט שיחה בין הזמרת לבכיר בארגונו של מולנר, בו אמרה לו: "סדר את העניין בין הבן שלי לאמרגן אטדגי". היא כעסה שבנה לא שוּכן בחדרים המפוארים. נדחה ערעור הבן

"סדר את העניין בין הבן שלי אסף לבין אטדגי". זאת אחת השיחות שחוקרי היחידה הכלכלית הצליחו ליירט בין מרגלית צנעני לבין מיכאל חזן, מאנשיו של העבריין עמיר מולנר. החוקרים חושדים כי הזמרת, שניסתה לפקח באמצעות בנה אסף לביא-צנעני על האמרגן אסף אטדגי, לא אהבה את יחסו לבן - ולכן ביקשה את התערבותו של חזן, שעצור אף הוא בפרשה.

 

צנעני שמה לב שבתקופה האחרונה בנה לא נסע עם רכבו של הזמר עומר אדם, אותו ייצגו במשותף, וכאשר היו לנים בבתי מלון בהופעות רחוקות הוא לא היה מקבל את החדרים המפוארים. לכן, פנתה לחזן וביקשה ממנו "לסדר את העניינים" בין בנה לבין האמרגן אטדגי.

 

פרשת מרגול - כותרות אחרונות ב-ynet:

 

הבוקר הגיש הבן, באמצעות עו"ד שחר חצרוני, ערעור לבית המשפט המחוזי בפתח-תקווה על משך מעצרו. בניגוד לזמרת המפורסמת, שמעצרה קוצר לשישה ימים, דחתה השופטת רות לורך את ערעורו של בנה, בין היתר בגלל ההתקדמות בחקירת המשטרה.

 

גם שני "חייליו" של מולנר, עופר עמר וחזן, הגישו ערר. לשניים המליץ בית המשפט למשוך את הערר, לנוכח החומר שהציגו חוקריו של נצ"מ אלון גרוסמן האחראי על החקירה. השלושה יישארו במעצר עד יום חמישי.

 

צנעני נעצרה בשבוע שעבר בחשד שהיתה מעורבת בסחיטתו של אסף אטדגי, אמרגנו של הזמר הצעיר עומר אדם, מתמודד לשעבר ב"כוכב נולד" שהיא היתה שותפה לייצוגו. לפי החשד, היא פנתה לעבריינים מארגון הפשיעה של עמיר מולנר, כדי לגבות מאטדגי, ששימש בעבר גם אמרגן שלה, כספים שלטענתה הוא חייב לה. אטדגי, כך חושדים החוקרים, הוזמן לבוררות בעולם התחתון שבה נקבע כי עליו לשלם לזמרת את הכסף.

 

מעצרה של צנעני קוצר לשישה ימים לאחר שערערה לבית המשפט המחוזי בפתח-תקווה. עם זאת, קבעה השופטת רות לורך כי יש תשתית ראייתית נגדה. "אופי העבירות ומשך זמנן מעלים את מסוכנותה", אמרה. הזמרת עצמה התבקשה על-ידי עיתונאים להגיב מחוץ לבית המשפט, אך השיבה: "אני לא יכולה לדבר, אגיב כשהכל ייגמר". עורך דינה, שחר חצרוני, אמר כי היא "מרוסקת" מהמעצר: "היא בת 63 וקשה לה במעצר ולא רק כי היא מרגול".

 

צנעני בבית המשפט (צילום: בייגל) (צילום: בייגל)
צנעני בבית המשפט(צילום: בייגל)

 

בסוף השבוע שחררה המשטרה את האמרגן יוסי בן-דוד, לאחר שזה שיתף עמה פעולה בחקירתו. בן-דוד נעצר בחשד כי

הוא זה שתיווך בין צנעני לבין העבריינים, ומלכתחילה חלקו בפרשה היה קטן יותר.

 

במהלך החקירה, עימתו החוקרים את בן-דוד עם הקלטות וראיות המקשרות אותו לפרשה, ומתייגות אותו כחוט המקשר בין הזמרת לגורמים העבריינים. הוא אישר כי הכיר את אותם גורמים לצנעני, אך לא למטרות פליליות. החוקרים הסתפקו בתשובה זו והחליטו לשחררו למעצר בית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
העצורה צנעני
צילום: אמיר לוי
מיכאל חזן מובל לבית המשפט
צילום: נמרוד סונדרס
בנה של צנעני בבית המשפט
צילום: מוטי קמחי
מומלצים