שתף קטע נבחר

מהנעשה במולטיספירה: מוזות, סתמו!

"הפיד שלי מטביע עצמו באלכוהול. מחר נקום כולנו בבוקר עם הנגאובר ומלחמה לא מוכרת תשכב עירומה לצידנו" - גולשי פייסבוק וטוויטר מגיבים לאירועים בדרום

צפריר בשן כותב בבלוגו "גומרים הולכים" על המלחמה שמאפילה על המחאה: "עכשיו הפרמדיקים והאחים והרופאים בשכר בדיחה ינקו את דם הפצועים ויחסמו עורקים וישלפו קליעים ויתפרו חתכים. עכשיו עובדים סוציאליים בשכר מתחת למינימום יבקרו משפחות שכולות, יתומים ואלמנות. עכשיו פיזיותרפיסטים ופסיכולוגים בשירות הציבורי, עם עשר שנות הכשרה ועשרים שקל לשעה, יהיו למשענת להלומים וישקמו פצועים. עכשיו שוטרים בהלוואות חוץ בנקאיות ויד פשוטה לנדבה יגנו עלינו במרכז הערים, שלא נדע עוד צער".

 

עוד על הסלמה בדרום:

 

אלי מהטאמבלר "המם האנוכי" מחבר (באופן אירוני) בין המחאה לדרישה לצאת למלחמה: תמונה של בית מופצץ והסלוגן "העם דורש צדק מקראי". אתם גם חייבים לראות את התמונה שהוא פרסם של צוות מנואל.

 

 (צילום: אלי) (צילום: אלי)
(צילום: אלי)

 

סואיסייד גאל: "הפיד שלי מטביע עצמו באלכוהול. מחר נקום כולנו בבוקר עם הנגאובר ומלחמה לא מוכרת תשכב עירומה לצידנו".

 

פיל_פילון: "אסאמאס עם חבר בב"ש.

אני: איך אתם מתמודדים עם פצצות הדראג ?

הוא: פצצות הדראג בת"א יותר שוות.

אני: נפלו פצצות דראג על ת"א?

הוא: תמות דיסלקט".

 

אבישי עברי: "אצלנו גיבור הוא נהג ששם גז וברח, במצרים גיבור הוא מי שתלש דגל ושרף דגל. המילה הזאת ממש איבדה מערכה באיזור".

 

ציפי שמילוביץ: "חזר לנתניהו הצבע לפנים. מרגש".

 

איה כורם: "אותו אדם שקם בבוקר ומרגיש כי הוא עם, הוא רק עכשיו מתחיל ללכת".

 

יורי גנקין: "רק לפני שבוע דיברו כאן על הפריפריה כחלק בלתי נפרד מישראל במסגרת עצרת המחאה החברתית. ואני שואל - היכן הסולידריות של כל אותם הדוברים עכשיו כשיישובי הדרום סופגים מכה אחר מכה וטיל אחר טיל. מישהו אמר צדק חברתי?!"

 

יונתן קוטנר: "לדעתי המבצעים הבאים של צה"ל צריכים להקרא על שם להקות מטאל. מתורגמות לעברית כמובן. נגיד מבצע 'עריסת זוהמה'".

 

אורן ירמיה ווילקינס: "מי שקורא למחאה שלו מחאה לא-פוליטית, שלא יופתע שמספיק פיגוע כדי להעיף אותו מהכותרות #שוש.מבוגרים.מדברים.עכשיו.עם.רובים".

 

מיכל: "'מי שלא יכול לגמור את החודש - שיעבור לפריפריה': אין שם עבודות, תחבורה ציבורית, תשתיות ועוד - אבל מדי פעם יורים שם כך שכל הצרות שלכם יגמרו".

 

הריב"ס בבלוג "סרטן בגב האומה" מפקפק באותנטיות של העצב של תיכוניסטים על פגיעת גראד בבית ספרם: "תלמידים בבאר שבע התעוררו הבוקר למציאות שהיא חלומו הרטוב של כל תיכוניסט – טיל פגע בבית הספר כשלא היו בו תלמידים. התלמידים בתגובה: 'איפה נלמד עכשיו?' בנוסף דווח כי נבחרת מעודדות שבדית עוברת בעיר ואוספת תלמידים שיעזרו למעודדות להסתבן בזמן העומס הכבד במקלחות. הנערים כבר הגישו תלונה למועצה הלאומית לזכויות התלמיד: 'איך נספיק לגמור את החוברות לחופש ככה?'"

 

מיכל קוריאט: "מחאה חברתית מציפה את הארץ, טילים בדרום, הבורסה צונחת.. ובינתיים, בערוץ 24/7 לייב: גבר סטרייט נצפה מרכל 3 (!) שעות ברציפות #סימנים שהיקום קורס".

 

שרונה ראובני: "ליהיא גרינר זה מילה נרדפת לבזבוז זמן. למשל - 'אהוד ברק התנצל בפני המצרים? ליהיא גרינר!' או 'נכנסתי איתו למיטה, ליהיא גרינר..''

 

אבי ברוך: "שבוע שעבר מרגול, השבוע קדאפי # SAME SAME".

 

רני רהב על המחאה:

 

 

 

יריב מוהר: "נתגלה: רני רהב עשה את היח"צ למרי אנטואנט".

 

אביעד שמיר: "בהתחלה שמחתי שהרודן המטורף נפל, אבל אז ראיתי שכתוב לוב ולא לוד".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
פצצות דראג על ב"ש?
צילום: shutterstock
מומלצים