שתף קטע נבחר

צילום: AP  , רויטרס

חגיגות ה'ניצחון' של הדוגמנית מהולנד וקדאפי הבן

לפני יותר משבוע ישבה טאליתה ואן זון עם אהובה לשעבר, מותאסים קדאפי, וחגגה איתו את דיכוי המרד. אבל אז פלשו המורדים לטריפולי והדוגמנית ההולנדית נאלצה לברוח. בראיון ממלטה סיפרה על האימה ועל הקשר הסוער עם ה"פלייבוי" הלובי

"היה לו מבט כזה בעיניים, קר, הוא נראה כמו מישהו שמסוגל להרוג". רק לפני יותר משבוע ישבה הדוגמנית ההולנדית, טאליתה ואן זון, עם אהובה לשעבר בנו של קדאפי, מותאסים, וחגגה איתו על בקבוק וויסקי את "הניצחון על המורדים". אולם יום לאחר מכן, עם כניסת המורדים לטריפולי, "חגיגות הניצחון" השתנו לגמרי.

 

סוף עידן קאדפי - כותרות אחרונות ב-ynet:

 

בן הזוג לשעבר הצטרף ללוחמיו כדי לנסות להדוף את המורדים והדוגמנית נתפסה כשהיא מנסה לעזוב את המדינה. היא אולצה לחזור לטריפולי והוחזקה כ"פליטה" במלון בעיר.

 

אולם, פחד האימים שאחז בוואן זון ממה שעלולים המורדים לעולל לה לא שיתק אותה. באחד הרגעים, בהם השומרים מחוץ למלון היו בסיור, היא זינקה ממרפסת חדרה ונמלטה. בהמשך הצליחה לעלות על ספינה הומניטרית שהפליגה למלטה. "פחדתי שישרפו אותי בחיים", סיפרה הדוגמנית בראיון ל"טלגרף" הבריטי ממיטתה בבית החולים במלטה, שם היא מאושפזת.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

טאליתה ומותאסים הכירו ב-2004 והרומן ביניהם לא נמשך זמן רב, כשלושה חודשים, ובמהלכו, לדברי הדוגמנית, הוא הרעיף עליה מתנות ויהלומים וטיילו בכל העולם. "ישנו במלונות פאר", נזכרת בת הזוג לשעבר, "היינו במרוץ הגרנד פרי וסעדנו ביחד עם נסיכת מונקו קרולינה והיינו בחופשות בקריביים". היא הוסיפה: "באחת הפעמים שאלתי אותו כמה כסף הוא מבזבז, לקח לו רגע לחשוב על על זה ואמר: 'בערך שני מיליון'. שאלתי: 'אתה מתכוון לשנה?', הוא ענה: 'לא,

לחודש".

 

במהלך הראיון סיפרה הדוגמנית שאהובה לשעבר תמיד חי בצלו של האח סייף אל-איסלאם שנחשב ליורשו של קדאפי והוא העריץ את אדולף היטלר, הוגו צ'אבס ופידל קסטרו.

 

לטענתה, הסיבה לכך שהם נפרדו היא שלקדאפי הבן, הידוע כ"פלייבוי", היו נשים נוספות. למרות זאת, השניים שמרו על ידידות עמוקה והשניים נפגשו לפני יותר משבוע, לאחר שלא התראו מאז שפרצו המהומות בלוב. "הייתי בשוק כשראיתי את מותאסים, הוא השתנה, היה לו זקן והוא ישב על ספה שמתחתיה כלי נשק אוטומטיים ושמרו עליו נערים בני 16 חמושים ברובים", סיפרה ואן זון, "היה לו מבט כזה בעיניים, קר, הוא נראה כמו מישהו שמסוגל להרוג".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדוגמנית טאליתה ואן זון
העריץ את הוגו צ'אבס
צילום: AFP
מומלצים