שתף קטע נבחר

עובדת זרה: נפצעתי במהלך ויכוח עם שרה נתניהו

העובדת, שמטפלת באביה הקשיש של נתניהו, סיפרה ל"ידיעות אחרונות": התקרית אירעה במהלך ויכוח בבית רה"מ. לשכת רה"מ: גברת נתניהו אכן העירה לה, אך היא פרקה אצבע בלי מגע עמה. גם למשפחת נתניהו מותר להחליף עובדים רשלניים

עובדת נפאלית, המטפלת באביה של שרה נתניהו נפצעה, לטענתה, במהלך עימות עם שרה נתניהו בבית ראש הממשלה.

 

המטפלת עובדת עם בשנתיים האחרונות עם אביה של שרה בן ה-94, שמואל בן-ארצי. בחודשים האחרונים חלה הידרדרות במצבו והוא היה מאושפז בבית החולים "הדסה" בירושלים, כשהמטפלת לצדו. לאחרונה השתחרר ועבר להתגורר עם משפחת נתניהו בבית ראש הממשלה, והמטפלת עברה עימו.

 

עוד בערוץ החדשות :

 

העובדת סיפרה אתמול ל"ידיעות אחרונות", כי שרה נתניהו התייחסה אליה בצורה "לא יפה" לאורך זמן: "אבא של שרה בסדר גמור, אבל היא מתנהגת אליי לא יפה וצועקת כל הזמן". השיא, לדבריה, הגיע ב-10 באוגוסט. העובדת טענה כי לאחר שלא קיבלה סכום כסף שהגיע לה על עבודתה, פנתה לאשת ראש הממשלה. "היא צעקה עליי ואמרה שלא תיתן לי משכורת", סיפרה העובדת.

 

במהלך הוויכוח נפלה העובדת, נחבטה בשולחן ונפצעה בידה. לבית הוזעק רופא שבדק אותה, והמליץ לטפל בה במקום ולא בבית חולים.

 

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה בתחילה כי "הגברת נתניהו אכן העירה בביתה לעובדת זרה על טיפול כושל ורשלני באביה הקשיש והחולה. המטפלת של מר בן ארצי פרקה אצבע אחת תוך כדי תנועה לא נכונה שעשתה, בלי מגע כלשהו עם הגברת נתניהו או עם כל אדם אחר. היא טופלה בידי רופא מומחה שקבע שהבעיה קלה ואינה מצריכה הפנייה לחדר מיון או טיפול נוסף".

 

בהמשך הוסיפו: "הטענות שהועלו על ידי העובדת הזרה משוללות כל יסוד והן צצו רק אחרי שנודע לה כי הסוכנות שמעסיקה אותה נתבקשה למצוא לה מחליפה. זאת, בעקבות רשלנות מצד העובדת הזרה, שנמשכה חודשים והגיע לשיאה בימים האחרונים ואושרה על ידי רופאה שבדקה את אביה הקשיש והחולה של הגברת נתניהו".

 

"כאשר נודע לעובדת הזרה שהיא מועמדת לפיטורין, שעשויים להביא לגירושה מהארץ, היא בדתה סיפור, ועכשיו מתנהל קמפיין ציני ולא ראוי נגד משפחת נתניהו", אמרו בתגובה הרשמית של לשכת ראש הממשלה. "בשום שלב לא היה מגע פיזי בין הגברת נתניהו לעובדת הזרה. צריך להניח לגברת נתניהו לסעוד בימים אלה את אביה, הסובל ממחלה קשה וזה עתה שוחרר מטיפול נמרץ. גם למשפחת נתניהו יש את הזכות להחליף עובדים רשלניים שאינם נותנים טיפול דרוש להוריהם הקשישים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שרה נתניהו
צילום: אבי אוחיון, לע"מ
מומלצים