שתף קטע נבחר

שלום חנוך לא יופיע בעצרת המיליון: "תומך בהם"

הזמר שהוזמן להופיע בהפגנת המיליון, הודיע כי ייאלץ לדחות את הבקשה בגלל בעיות בלוח הזמנים. חנוך הבהיר כי הוא תומך במחאה: "מקווה שיגיעו הרבה אנשים להזדהות איתם"

שלום חנוך חתום על כמה משירי המחאה הגדולים של הרוק הישראלי בכל הזמנים ושורות מתוך שירו "משיח לא בא" מצוטטות שוב ושוב לאחרונה על ידי אנשי מחאת האוהלים. למרות זאת, הזמר הוותיק הודיע היום למארגני הפגנת המיליון, כי לא יוכל לקחת חלק בהופעה הצפויה במוצאי שבת במסגרת העצרת בכיכר המדינה. למרות שהודה כי הוא תומך במחאה, אמר חנוך כי לא יצליח להופיע בגלל בעיות בלוח הזמנים.

 

 

"אני תומך במחאה ושמח על ההתעוררות שנוצרה" כתב חנוך בהודעה לעיתונות. "במענה לפניית מארגני העצרת שמחתי להגיע ולשיר שיר בסיום העצרת (בשל אילוצי לוח הזמנים שלי). אולם בסופו של דבר, זה לא הסתדר, מכיוון שלוח הזמנים של העצרת כפוף לאישורי משטרה, כך שלא הייתי מספיק להגיע בזמן. אני מאחל להם בהצלחה. ומקווה שיגיעו הרבה אנשים להזדהות איתם, ומודה להם על פנייתם אליי".

 

בעצרת שתתקיים במוצ"ש יופיעו כמה וכמה יוצרים וביניהם גם הזמר אייל גולן (צפוי לעלות על הבמה בסביבות השעה 23:00), שהשתלב גם הוא במופעי ההפגנות - מה שהפך להיות מסורת בהפגנות האחרונות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שלום חנוך. לא יגיע בזמן
צילום: אלכס טרוגבלנקוב
לאתר ההטבות
מומלצים