שתף קטע נבחר

טרא פרצה בבכי: "אבא של שרה אהב אותי"

העובדת הזרה שטיפלה באביה של שרה נתניהו ונפצעה במהלך ויכוח עמה, אמרה במסיבת עיתונאים כי שמואל בן-ארצי מעולם לא התלונן עליה. "אני לא כועסת על שרה", אמרה, "אבל לא מבינה למה פיטרו אותי". עורכת דינה: לא שולם לה מלוא שכרה

העובדת הזרה טרא מאלה, שטיפלה באביה של שרה נתניהו, קיימה הערב (יום ה') מסיבת עיתונאים שבה שטחה את גירסתה לגבי הדברים שהתחוללו בין כותלי ביתו של ראש הממשלה. העובדת הנפאלית, שטיפלה באביה הקשיש של אשת ראש הממשלה, שמואל בן-ארצי, אמרה כי הוא אהב אותה, והיא אהבה אותו, ולפיכך היא אינה מבינה מדוע פוטרה. ynet העביר את מסיבת העיתונאים בשידור חי.

 

העובדת הזרה ואשת ראש הממשלה - כתבות אחרונות:

 

עוד בערוץ החדשות:

 

על הוויכוח עם שרה נתניהו שהביא לפיצוץ הפרשה ולפציעתה לכאורה של העובדת הזרה, סיפרה טרא: "היא רצה לכיווני. פחדתי. זזתי אחורה, נפלתי על הרצפה. האצבע הזו (הצביעה על הזרת - ב.פ) נשברה. בלילה חבשתי אותה. זה הכול. אני אומרת את האמת. זו לא המדינה שלי, באתי מנפאל לישראל בשביל להרוויח כסף ולממן את המשפחה שלי. אני אוהבת את המדינה שלי, באתי לכאן להרוויח כסף, לעבוד טוב".

 

טרא טענה: "מר בן-ארצי אף פעם לא התלונן על עבודתי. גם שרה נתניהו". לגבי אשת ראש הממשלה הוסיפה: "אני לא כועסת עליה. אני מכבדת אותה. אני לא כועסת אף פעם".

 

עורכת דינה של מאלה, יוהנה לרמן, שהשתתפה גם היא במסיבת העיתונאים, אמרה כי הבוקר נוצר קשר ראשוני עם עורכי הדין של משפחת נתניהו בעניינה של מאלה. "אנחנו ניכנס לפרטים בשלב מאוחר יותר, אם יהיה צורך בכך. אנחנו טוענים שלא שולם לה כל השכר שמגיע לה", הסבירה. היא טענה כי מאלה נדרשה לחתום על מסמך בשפה שאינה שפתה ומבלי שיהיו לידה עורכי דין, והגדירה את המעשה הזה "לא-ראוי".

 

העובדת הזרה טרא. "שרה רצה לכיווני" (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
העובדת הזרה טרא. "שרה רצה לכיווני"(צילום: ירון ברנר)

 

עו"ד לרמן הוסיפה: "כל ההתנהלות של הימים האחרונים - שנחשפו פרטים לגבי המצב הרפואי של טרא והמצב הסוציאלי שלה - דברים כאלה לא ראוי שייעשו. יש חוק ששומר על הזכות לחיסיון רפואי, ויש לה הזכות לפרטיות כמו שמגיע לי ולך". היא טענה כי "כשמפטרים עובד זר, יש לו שבוע להתארגן ולעזוב את הבית. אתמול, כשטרא קיבלה את הודעת ההתפטרות, היא קיבלה את דבריה ונאמר לה שאין לה יותר מיטה בבית".

 

טרא מחכה עם חפציה מחוץ לבית ראש הממשלה, אמש (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
טרא מחכה עם חפציה מחוץ לבית ראש הממשלה, אמש(צילום: גיל יוחנן)

 

טרא מאלה סיפרה במסיבת העיתונאים כי עבדה עבור בן-ארצי 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. "אני לא חופשייה, כל הזמן אני עובדת שם... אני לא יודעת למה הסוכנות שלי התקשרה אליי לומר לי שאני צריכה לחזור לנפאל", שחזרה את ההודעה על פיטוריה. "הם מכריחים אותי לחזור, למה? אני לא יודעת". היא סיפרה שוב כי אמש לא אפשרה לה משפחת נתניהו להיכנס לבית ראש הממשלה, ובמקום זאת נמסר לה כי חפציה יוצאו אליה, מבלי שנפרדה מבן-ארצי.

 

"הודיעו לי שאין לי עבודה, אני לא יודעת למה"

"המזכירה בסוכנות שמעסיקה אותי הכריחה אותי לחתום על מסמכים ואמרה לי שאין לי עבודה יותר", המשיכה העובדת הזרה, "אני לא יודעת למה. מה הסיבה. הם רק אמרו לי שאין לי עבודה". עוד אמרה: "רציתי לקחת את המזוודה שלי מבית ראש הממשלה, ולא הרשו לי להיכנס לשם. אמרו לי שיוציאו אותה משם עבורי. אחרי שהוציאו אותה הוציאו את כל הדברים שלי מהמזוודה ובדקו את הכל, עשו עליי גם בדיקה, ואחרי שסיימו - כל מה שאמרו לי היה 'את יכולה ללכת'".

 

בני הזוג נתניהו. "לא נתנו להיפרד" (צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ) (צילום: עמוס בן גרשום, לע
בני הזוג נתניהו. "לא נתנו להיפרד"(צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ)

 

בתגובה לדברים אמר דוברו האישי של משפחת נתניהו, עופר לפלר כי "הגברת שרה נתניהו היא בת מסורה לאביה שהצילה את חייו בזכות הטיפול המסור. כל בן משפחה, אשר היה נחשף לטיפול לקוי באביו הקשיש, בן ה-96, היה נוהג כגברת נתניהו ומפסיק את עבודת המטפל". לדבריו, "במהלך חודש יולי כשבן ארצי היה מאושפז בטיפול נמרץ, הועברה

העובדת מיידי ערב לבית ראש הממשלה ללינה ושבה בשעות הבוקר. הטענה כי עבדה במשך 24 שעות שיקרית והיא

מתווספת לעוד השמצה כנגד הגברת נתניהו".

 

העובדת הזרה מנפאל עלתה לכותרות אחרי שהתלוננה כי נפצעה בידה במהלך ויכוח עם אשת ראש הממשלה, וכי זו התייחסה אליה בגסות בתקופה שבה טיפלה באביה, שמואל בן-ארצי, בן 96. הדברים, שפורסמו לראשונה ב-ynet, גררו שורה של תגובות מגובות במסמכים ועדויות שהנפיקה לשכת ראש הממשלה, ושבהם דחתה את גירסתה של העובדת הזרה. לפי עדויות לשכת נתניהו, מאלה סובלת מהתפרצויות זעם, והיא שהטיחה עצמה ברהיטים וברצפה "באקסטזה".

 

אתמול בלילה פוטרה טרא מאלה, כשברקע טענות משפחת נתניהו כי התרשלה בתפקידה ואף גרמה לפציעתו של בן-ארצי.

היא עצמה סיפרה כי ביקשה להיפרד מהקשיש, אך משפחתו לא נתנה לה להיכנס לראותו. מאלה השמיעה תלונות נוספות נגד משפחת נתניהו, בין השאר על הלנת שכרה והיעדר חופשות מספיקות.

 

אתמול נאלצה משפחת נתניהו לשכור את שירותיו של דובר פרטי, אחרי שהיועץ המשפטי לממשלה הבהיר לראש הממשלה כי אסור לו להשתמש בדוברות לשכתו לצורכי הסברה של עניינים פרטיים.

 

צילום וידאו: אמיר לוי
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
העובדת הזרה טרא מאלה
צילום: ירון ברנר
שרה נתניהו. הלנת שכר?
צילום: אבי אוחיון, לע"מ
מומלצים