שתף קטע נבחר

"הסוף קרב" בפתח דירתה של פעילת שלום עכשיו

כתובות "תג מחיר מגרון" ו"דיכוי לבוגדים" רוססו בביתה של פעילת תנועת השמאל, שבוע אחרי פינוי המאחז

"תג מחיר" ממש בפתח הבית: כתובות נאצה רוססו הלילה (יום ב') בפתח ביתה של פעילה מוכרת בתנועת השמאל שלום עכשיו, המתגוררת בירושלים.

 

כתובת בחדר המדרגות (צילום: באדיבות שלום עכשיו) (צילום: באדיבות שלום עכשיו)
כתובת בחדר המדרגות(צילום: באדיבות שלום עכשיו)

 

על דלת ביתה של הפעילה נכתב: "תג מחיר מגרון". בחדר המדרגות נכתב "מגרון לנצח. דיכוי בוגדים", "שלום עכשיו הסוף קרב" וגם "תג מחיר" עם מגן דוד.

 

פעולות "תג מחיר" - כותרות נוספות ב-ynet

 

מזכ"ל שלום עכשיו, יריב אופנהיימר, קרא למשטרה לפעול במהירות ובנחרצות, כדי לתפוס את מרססי הכתובות. "האווירה הציבורית, שאחראים לה גם שרים בממשלה, מחלחלת לציבור והיא יוצרת אווירה של שנאה ואלימות", הוא אמר.

 

המשטרה בדקה את רכבה של האשה, שעל דלת ביתה רוססו הכתובות, ודבר לא נמצא שם. מהמשטרה נמסר כי נפתחה חקירה.

 

בעקבות הריסת שלושת בתי הקבע במגרון בשבוע שעבר, היו כמה פעולות "תג מחיר". כמה שעות לאחר הריסת הבתים הוצתו צמיגים בתוך מסגד בכפר

 קוסרה, דרומית לשם. כמה ימים לאחר מכן פרצו אלמונים לבסיס צבאי בחטיבה מרחבית בנימין, ניקבו צמיגים, חתכו כבלים וריססו כתובות "מח"ט בנימין רע ליהודים" ו"ד"ש מהגבעות". זו היתה הפעולה הראשונה מסוג זה נגד כוחות הביטחון.

 

בנוסף דיווחו פלסטינים כי רוססה כתובת "ת"מ מגרון" על מסגד בכפר ליד שכם. בכפר סמוך הוצתו שני כלי רכב. כמו כן פלסטינים גילו כתובות "מוחמד חזיר" על קיר באוניברסיטת ביר זית, ועל מסגד בעיירה. למרות שבמשטרה הקימו צוות חקירה משולב מיוחד, טרם נעצרו חשודים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הכתובת על דלת ביתה של הפעילה
צילום: באדיבות שלום עכשיו
מומלצים