שתף קטע נבחר

אב שתקף מנהלת בית ספר הודה ולא הורשע

תושב קריית גת הואשם כי תקף את המנהלת שלא אפשרה לבתו לצאת לטיול עם חצאית לא צנועה מספיק. דווקא המנהלת סיימה את תפקידה: "זה עדיין טראומתי", אמרה אחרי אישור העסקה

הורה לתלמידה בבית ספר דתי בקריית גת, שהואשם כי תקף לפני כשנתיים וחצי את מנהלת בית הספר "גרוס" בעיר, לא הורשע על אף שהודה במעשים שיוחסו לו בכתב האישום. האב כעס על כך שהמנהלת לא אפשרה לבתו להצטרף לטיול משום שהחצאית שלה לא היתה ארוכה דיה. במסגרת עסקת טיעון, הטיל עליו היום (ד') בית משפט השלום בקריית גת עונש של עבודות למען הציבור.

 

עוד כותרות על תקיפת מנהלת בית הספר:

 

מכתב האישום שהוגש נגד האב עולה כי הוא אחז את המנהלת, רחל בוחבוט, בידה ואמר לה "את לא צריכה להיות פה. זבל". כאשר היא נעלה את דלת חדרה, הוא המשיך לדפוק בחוזקה על הדרך. המנהלת סיפרה אז כי ביקשה מבתו של הנאשם להחליף חצאית שלא היתה צנועה דיה, ואביה הגיב בזעם: האב נגח בפניה, הטיח את ראש בקיר כמה פעמים ואיים להרוג אותה.

 

האב, הידוע בעיר כאיש עסקים ענו ומנומס, נעצר והובא לדיון בבית המשפט. לאחר מכן נשלח למעצר בית בן יומיים אצל בני משפחתו. אלו היו היומיים הקשים בחיי", הוא אמר אז, "הרחק מילדיי ומבני משפחתי כאילו רצחתי מישהו".

 

עוד בערוץ החדשות :

 

בין היתר העידה למענו מנהלת בית ספר יסודי בעיר, שבו לומד בנו האחר של הנאשם. המנהלת, חני בלוי, העידה כי הוא שימש חבר בוועד ההורים בבית הספר ותרם רבות לפעילויות בית הספר, ומעולם לא הרים אפילו את קולו. היא אף כתבה מכתב לבית המשפט שממנו עולה כי מדובר באדם מאיר פנים, אדיב, נעים הליכות ובעל מזג נעים אשר סייע בכל הנדרש לבית הספר.

 

בית המשפט הפנה את הנאשם לתסקיר מבחן, שהמליץ להימנע מהרשעה ולהשית על הנאשם שעות שירות למען הציבור. בנוסף, הציג הנאשם, העובד בתחום האופנה והביגוד, מסמכים לבית המשפט ולפיהם אם יורשע, הדבר עלול לפגוע בעתידו המקצועי.

 

בעקבות המקרה: המנהלת סיימה את תפקידה

מנהלת בית הספר שטענה כי הותקפה העידה בבית המשפט כי בעקבות האירוע היא התבקשה על-ידי ראש העיר לעבור מתפקידה כמנהלת בית הספר, ובפועל אכן סיימה את תפקידה.

 

השופט, אריאל חזק, כתב בהחלטתו כי "העבירה אינה משקפת דפוס התנהגות ונראה כי הרשעת הנאשם תפגע בדימוי העצמי ותפגע בתחומי פעילותו באופן קשה. זאת ועוד, מתוך העובדות נראה כי העבירה בוצעה בנסיבות חריגות. ובאירוע שבעקבותיו נתבקשה דווקא המתלוננת לסיים את תפקידה כמנהלת בית הספר".

 

כאמור, השופט החלט לא להרשיע את האב, הטיל עליו 140 שעות שעות למען הציבור,

וחתימה על התחייבות בסך חמשת אלפים שקלים שלא לעבור עבירות כלפי עובד ציבור במשך שנתיים.

 

האב אמר ל-ynet בעקבות ההחלטה כי "הנושא הזה מאחוריי. העידוד שקיבלתי מתושבי העיר אחרי המקרה חיזק אותי מאוד".

 

מנהלת בית הספר, רחל בוחבוט, אמרה בתגובה: "אני לא מעסיקה את עצמי בעניין וזה לא מעניין אותי. מבחינתי המקרה עדין טראומתי, אולם כיוון שהמדינה היא זו שתבעה את האיש ולא אני, אז זה לא מעניין אותי כרגע. יש שופט במדינת ישראל, הוא קבע את מה שקבע ואני מכבדת". היא הוסיפה כי כיום היא מנהלת פרויקטים מעניינים בעיר שמעסיקים אותה הרבה יותר מהמקרה הנ"ל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הכל בגלל חצאית לא צנועה. אילוסטרציה
צילום: ענר גרין
צילום רפרודוקציה: דני סלומון, ידיעות אחרונות
עדיין טראומתי. המנהלת, רחל בוחבוט
צילום רפרודוקציה: דני סלומון, ידיעות אחרונות
מומלצים