שתף קטע נבחר

כפר שמריהו: כלאה פקחים שרצו לעצור עובדת זרה

פקחי רשות ההגירה הגיעו לעצור עובדת פיליפינית בכפר שמריהו אך למעסיקתה היו תוכניות אחרות: היא נעלה אותם בפנים ולא שכחה להפעיל את האזעקה

לזה פקחי רשות ההגירה והאוכלוסין לא ציפו: במהלך חיפוש שערכו היום (ה') אחר עובדת זרה בכפר שמריהו נעלה אותם בעלת הבית בתוכו ונעלמה. שוטרים שהוזעקו למקום חילצו את הפקחים, שמצדם עצרו את העובדת שהסתתרה בתוך כוך.

 

עוד בחדשות ynet:

 

מצוידים בצו בית המשפט הגיעו הפקחים בצהריים לבית ותצפתו עליו במטרה לאמת את הימצאותה של העובדת הפיליפינית, ששוהה בארץ כבר שנה באופן בלתי חוקי. משנוכחו לדעת כי כך הם פני הדברים, הם דפקו על דלת הבית והציגו בפני מעסיקתה את הצו, אולם היא הכחישה כי היא מעסיקה מישהי.

 

גורלה של העובדת הזרה יוכרע אחרי שימוע (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
גורלה של העובדת הזרה יוכרע אחרי שימוע(צילום: ירון ברנר)
  

"בשלב מסוים נכנסה האשה לבית והשאירה אותנו בחוץ", שחזר ראש צוות הפקחים, "כשראינו שהיא מתעכבת נכנסנו לתוך הבית ושוב הסברנו לה כי מדובר בצו של בית משפט והיא המשיכה להכחיש כי היא מעסיקה עובדת זרה.

בשלב מסוים היא לקחה את כל שוהי הבית ויצאה, תוך שהיא מפעילה את האזעקה ונועלת אותנו בפנים. בתחילה הצענו לאשה שתוציא את העובדת הזרה על מנת שלא נעצור אותה לעיני הילדים, אבל הופתענו שהיא כלאה אותנו בפנים".

 

הפקחים ההמומים המשיכו בחיפושים אחר העובדת, ומצאו אותה מסתתרת בכוך בתוך הבית. הם עצרו אותה והזעיקו במקביל את שוטרי תחנת גלילות, שחילצו אותם. לעובדת הזרה ייערך שימוע שלאחריו יוחלט אם לגרש אותה מהארץ. נגד בעלת הבית הוגשה תלונה בחשד לביצוע עבירות של כליאת שווא והפרעה לעובד ציבור.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המשטרה הוזעקה לחלץ את הפקחים
צילום: הרצל יוסף
מומלצים