שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  באמצע שידור: דן שילון פונה לבית החולים
  שדר הטלוויזיה הוותיק חש ברע במהלך שידור תוכנית הבוקר של טלי מורנו ושלו בערוץ 2, ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים איכילוב בתל אביב. מצבו טוב
  שדר הטלוויזיה דן שילון פונה הבוקר (ו') לבית החולים איכילוב בתל-אביב בעיצומה של תוכנית הבוקר "יום חדש" בערוץ 2, אותה הוא מגיש לצד טלי מורנו. שילון עבר סדרת בדיקות בבית החולים ומצבו טוב.

   

   

  סמוך לשעה 09:18, חש שילון ברע במהלך השידור. חדי העין יכלו לראות את המגיש הוותיק מתנשם בכבדות ולא לוקח חלק בראיון שנערך באותה שעה באולפן, כאשר לצד מורנו באולפן ישבו גם סיון רהב-מאיר, ידידיה מאיר והבדרן רמי ורד.

   

  דן שילון בתוכנית הבוקר. חש ברע במהלך השידור ופונה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  כאשר אנשי חדר הבקרה בשידור שמו לב למצבו של שילון, הם כיבו חלק מפנסי התאורה העוצמתיים באולפן בעוד מורנו הפנתה את השידור להפסקת פרסומות. לאחר ההפסקה התוכנית לא שבה לשידור, ובמקומה החל שידור התוכנית "טעמים".

   

  דן שילון וטלי מורנו. פונה לאיכילוב (צילום: ערוץ 2) (צילום: ערוץ 2)
  דן שילון וטלי מורנו. פונה לאיכילוב(צילום: ערוץ 2)

   

  מהומה קלה נרשמה באולפן בזמן זה. אריק אלפר, שהגיע במקור להגיש פינה בתוכנית,

  העניק לו עזרה ראשונה מאולתרת, בזמן שלאולפן הנמצא בהרצליה הגיעו ניידת טיפול נמרץ ואמבולנס.

   

  שילון פונה באמבולנס לקבלת טיפול רפואי, כאשר טלי מורנו נסעה ברכבה אחריו. מצבו של שילון כאמור טוב, והוא צפוי להשתחרר כבר בשעות הקרובות מבית החולים.

   

  לפני שפונה מהאולפן סיפר שילון ליושבים בו כי אתמול נעקץ על ידי חרק כלשהו, ולא מן הנמנע שהחולשה שחש בשידור נגרמה כתוצאה מכך, ושמדובר בזיהום או אלרגיה שפיתח.

   

  מ"קשת" המשדרת את "יום חדש" בערוץ 2, נמסר בתגובה: "דן שילון פונה מהאולפן במהלך השידור ונמצא כעת בטיפול. מצבו טוב. אנו מאחלים לו בריאות שלמה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שילון ומורנו. רק בריאות
  צילום: אלדד רפאלי
  לאתר ההטבות
  מומלצים