שתף קטע נבחר

"יו"ר בית"ר בעבר פניג'ל איים לרצוח בתו ונכדתו"

מאיר פניג'ל, שהיה הבעלים והיו"ר של קבוצת הכדורגל הירושלמית, מואשם כי איים טלפונית על בתו רבקה: "את רוצה שאמית אותך? אני אדקור אתכן בסכינים ואלך לבית סוהר"

יו"ר בית"ר ירושלים בעבר מואשם כי איים על בתו ונכדתו ברצח. המשטרה הגישה היום (ה') לבית משפט השלום בירושלים כתב אישום נגד מאיר פניג'ל, בנוגע לאיומים טלפוניים על השתיים. פניג'ל, ששימש כבעלים וכיו"ר של קבוצת הכדורגל הירושלמית עד עידן ארקדי גאידמק, נחקר בעבר בנוגע לאותם איומים.

 

הידיעות שעניינו אתכם החודש ב-ynet:

 

בכתב האישום נטען כי בעת ויכוח בנוגע לבעלות על דירה, התקשר פניג'ל לבתו רבקה במאי 2010 ואמר לה: "את רוצה שאני אמית אותך? אם את רוצה, גם את הילדה שלך אני אמית". פניג'ל אף פירט כיצד בכוונתו לפגוע בהן: "אני אדקור אתכן בסכינים ואלך לבית סוהר, גם אם זה יעלה לי במשטרה ובמכות".

 

בתו של פניג'ל ובעלה התלוננו נגדו במשטרה בעבר, אולם זו סגרה את התיק. לאחר מכן פרקליטות המדינה החליטה לפתוח מחדש את התיק ולהגיש נגד פניג'ל כתב אישום בגין איומים. כתב האישום הוגש בסופו של דבר על ידי מחלקת התביעות של משטרת מחוז ירושלים.

 

בבקשה קודמת לזירוז הליכים ולהגשת כתב אישום, כתבה בין היתר עורכת הדין המייצגת את בתו של פניג'ל ובעלה: "לנוכח התלונה הנוספת בדבר תקיפת מרשיי, וכן בהתחשב בחשש הממשי כי פניג'ל ימשיך לבצע עבירות נוספות כלפיהם, תוך הסלמת האלימות - הריני פונה אליך בבקשה דחופה זו, במסגרתה אבקש כי תפעל לזרז את הגשת כתב האישום בתיק".

 

פרקליטתה של הבת רבקה, עו"ד קרן נהרי, מסרה בתגובה: "למרות שתמוהה לנו ההחלטה של תחנת משטרת מוריה לסגור את התיק מחוסר עניין לציבור, אנו שמחים כי הערר שהגשנו לפרקליטות המדינה התקבל ובסופו של יום הוגש כתב האישום נגד פניג'ל בגין איומים קשים".

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דן בלילטי
מאיר פניג'ל. "אדקור אתכן בסכינים"
צילום: דן בלילטי
מומלצים