שתף קטע נבחר

צילום: גיל יוחנן

דן שילון בשידור: "בוצע באשתי ניסיון אונס"

מגיש תוכנית הבוקר של ערוץ 2, דן שילון, חשף בשידור חי שאשתו מירי עברה ניסיון אונס "על ידי בכיר במדינה". שילון, שהתנצל בפני אשתו על דבריו בשידור, אמר ל-ynet: "עשיתי דבר בלי הסכמתה". מירי שילון: "מגבה את דן ב-100%"

"אשתי עברה ניסיון אונס על ידי אחד מבכירי המדינה". כך חשף הבוקר (ד') דן שילון, בעיצומו של המשדר המיוחד סביב כניסתו של משה קצב לכלא, בשידור חי בערוץ 2. בשיחה עם ynet מיד לאחר השידור התנצל על שלא תיאם את הדברים עם אשתו, אך מירי שילון אמרה לנו: "אני מגבה את דן במאת האחוזים".

 

 

במהלך המשדר הבוקר, נראה שילון טרוד ונסער, ותקף לא פעם את המרואיינים שהגיעו לאולפן, בהם גם מקורביו של הנשיא לשעבר. לקראת סיומו של המשדר, סמוך לשעה עשר בבוקר, התוודה שילון וסיפר על ניסיון האונס שעברה אשתו, כאמור על ידי בכיר במדינה לדבריו.

 

בתגובה לדברים שאמרה המנחה שלצדו, טלי מורנו, על כך שלגברים אין מושג מה נשים שנאנסות עוברות, אמר שילון: "אני לא האמנתי שאני אגיע לנקודה הזו שאני אגיד: אשתי הנוכחית בוצע בה ניסיון אונס על ידי איש בכיר מאוד במדינת ישראל, אני אומר את זה עכשיו למצלמה".

 

מיד לאחר מכן, כאשר פנו שילון ומורנו לכתב משה נוסבאום בשטח, זה אמר כי הוא מכיר את פרטי הפרשה ומעריך את שילון על החשיפה. המגיש הוותיק קטע את הדברים ואמר כי הוא מתנצל בפני אשתו על שהדברים נפלטו לו מבלי לבקש את אישורה, שכן "הגיעו מים עד נפש".

 

דן ומירי שילון. "קשה לראות את האיש שקבר אותן חיות" (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
דן ומירי שילון. "קשה לראות את האיש שקבר אותן חיות"(צילום: רפי דלויה)

 

מירי שילון (57) היא אשת תקשורת, מפיקה ועורכת. השניים הכירו בזמן ששילון היה נשוי לאשתו הראשונה, וכיהן ככתב רשות השידור בארצות הברית. מירי שילון עבדה בזמנו במשלחת משרד הביטחון בניו-יורק. כעבור שבע שנים השניים התחתנו ולשניים שתי בנות. ב-2005 הגישו יחד תוכנית טלוויזיה בשם "זוג בכותרות".

 

דן שילון אמר ל-ynet: "מה שאמרתי שם נקודה. אין לי מה לומר מעבר לזה. עשיתי דבר בלי הסכמתה והיא תחליט אם להוסיף על זה".

 

מירי שילון אמרה ל-ynet: "החוויה שאני חווה קשה לתיאור מבחינת הסבל הפנימי שעברתי. כולל הבוקר. קשה לי לראות את האיש, או להסתכל על נשים שהוא קבר אותן חיות. כאשר ראיתי אתמול את שני הגנרלים מרביצים דאחקות על נשים בצה"ל הבנתי שמאז ועד היום לא קרה כלום.

 

"אי אפשר להבין משהו כזה שאשה עוברת. אני הצלחתי להיחלץ מזה, אבל בחיים אתה לא משתחרר מהזיכרון הזה ומתחושת ההשפלה שאין לה אח ורע, בעיקר כשזה אדם שאתה תלוי בו לפרנסתך, זה לא משהו שאפשר להשתחרר ממנו ולכן אני מגיבה היום. אני מגבה את דן במאת האחוזים".

 

בהכנת הידיעה השתתף ערן בר-און

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דן שילון וטלי מורנו באולפן תוכנית הבוקר
צילום: ערוץ 2
לאתר ההטבות
מומלצים