שתף קטע נבחר

אלוהים בחר אנדרואיד

סוני לא יכלה לבקש פרסום טוב: האפיפיור בנדיקטוס, שליחו של אלוהים על פני האדמה, בחר בטאבלט שלה כדי להדליק את אורות חג המולד

דומה שהמאבק המתחולל בין אנשי האייפון לאנשי האנדרואיד מעורר יותר רגשות עזים מהגדולות שבמלחמות הדת: בעיני מתנצחים מדובר לא רק בבחירה בסמארטפון או טאבלט, אלא במערכת ערכים שלמה. כולנו מחכים להכרעה של בעל סמכות, והנה זו הגיעה: בחירתו של האפיפיור בנדיקטוס ה-16 היא באנדרואיד. 

 

לרגל חגיגות חג המולד מודלקת בכל שנה מערכת אורות עצומה בצורת עץ אשוח על צלע הר אינג'ינו באומבריה שבמרכז איטליה. משנת 1981 האורות הודלקו על ידי מתנדבים, אך השנה הטכנולוגיה נכנסה לפעולה: הפעלת המיצג החגיגי התבצעה ממעונו הצנוע של האפיפיור, המרוחק 200 קילומטר מעץ האורות, באמצעות טאבלט של סוני הפועל על אנדרואיד. בתפקיד הדי.ג'יי: האפיפיור.

 

את הסרטון הזה, העלה הוותיקן ב - 14 בנובמבר, בו הם מודיעים שהאפיפיור ישתמש באייפד, אך על פי ההודעה לעיתונות, נמסר כי בסופו של דבר בחר האפיפיור במכשיר של סוני.

  

 

מדוע לא בחר האפיפיור בסופו של דבר באייפד? מדוע לא העדיף את הגלקסי טאב? האם הוא הרגיש שדווקא סוני מקרבת בינו ובין אלוהים? האם מיליארדי קתולים ילכו כעת בדרכו? כנראה שבכל הדתות בעולם, נסתרות הן דרכי האל.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים