שתף קטע נבחר

חתולים שמאלנים פתחו עמוד פייסבוק חדש

למרות שזה לא מוצא חן בעינינו, כבר למדנו לקבל את העבודה שחתולים שולטים בעולם. כעת חושפים הטורפים המבויתים גם את חזונם הפוליטי

"קבוצה זו שמה לה למטרה לחשוף את החתולים הבוגדניים שמסיתים את עם ישראל לשמאל. בבוא היום, ותחת השלטון ההולם, ניתן יהיה להיעזר במאגר מידע זה לעצרם, להאשימם, לשפטם ולהענישם על בגידה בערכי העם היהודי. גם כלבים מסיתים יתקבלו בברכה". כך מתוארת קבוצה חדשה בשם "חתולים מסיתים לשמאל" שנפתחה בפייסבוק. הקבוצה, שמונה כרגע 140 חברים, מציגה באופן הומוריסטי ומודע לעצמו תפישות סטריאוטיפיות המיוחסות לקהילת הסמולנים הבזויה.

 

היוזמה לחבר בין הקהילה הכי אהובה בעולם לבין חתולים, מעניקה השראה לגולשים רבים ליצור תמונות משעשעות למדי, ביניהן, חתול שנתפס קורא הארץ, חתול עצוב ששכח לבוא להפגנה וחתולים שרים שיר לשלום. חלק מהתמונות מבוססות על תמונות חתולים שבטח יהיו מוכרים לכם ממים אחרים, שכעת זכו לעלות לארץ הקודש. כלומר, הדבר הזה מסביב לתל אביב.

 

רוצים דוגמאות? הצטרפו לקבוצה. אבל הנה כמה שאהבנו במיוחד:

 

 

 

 

 

 

 

עדכון: מספרים לנו שהעמוד הוקם כפארודיה בתגובה לעמוד פייסבוק בשם: "להחרים את מי שמסיט לשמאל בעזרת חתולים" שכפי הנראה נטול כל חוש הומור. הנה דוגמא לאחד הפוסטים שעלו בו (טעויות ההקלדה במקור):

 

"לא באמת.... אתם כולכם פשוט שמלאנים מפגרים ,הפסקתי להגן על הצדק ,אתם עוד תהרסו לנו את המדינה ,אנחנו אחים אתם אויבים ,לכו! תתחבקו לכם עם שמלאנים וערבים ,תמשיכו להרוס את הלאום היפה הזה שנקרא ארץ ישראל ... בסופו של דבר כולכם תמותו כי אתם יהודים ,הם יהרגו את כולכם לא משנה איזה קבוצה הקמתם בפייסבוק ,אתםן שמלאנים וצריך לשרוף אתכם בבור מלא נפט ,נמאס לי להגן על הצדק כמו שאמרתי ,באתם ותקפתם בלי אפילו לשאול למה??? אבל יבוא יום ותבינו למה ,זה לא ארץ עוכרת יושביה זה התושבים שעוכרים אותה ומטנפים אותה בשנאת אחים ... אתם שמלאנים ואלוהים לא יחוס עליכם ,אני מקווה שיהרגו אתכם ... וברגעים האחרונים תחשבו "אבל למה אני? אני ניסיתי להתחבר לאויב!" כולנו יהודים ... צאו מהבועה צאו מהסרט ,אף אחד לא יציל אתכם ... אה וסם ... אל תדאג ..."

 

אבל רגע, העלילה מסתבכת. גם העמוד הזה הוא תגובה לפוסט שהופיע בעמוד "חתול - החיה הלאומית של ישראל". בעמוד זה הוצגה תמונתו של יוסי כהן ששיסה את כלבתו בחתול כשבתיאור התמונה צוין שכהן הוא איש ימין קיצור. בעלת העמוד "להחרים את מי שמסיט לשמאל בעזרת חתולים" שואלת, "מה הקשר דעתו הפוליטית לבין מעשיו הקשים ??? עוד מסומן בתמונה הציון שגדל במשפחה דתית ,אז בעצם,מי פה הגזען האמיתי?????? יוצר הקבוצה!!"

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים