שתף קטע נבחר

צילום: בן קלמר

איום ברצח בפייסבוק של יאיר לפיד: "דינך מוות"

אדם המשתמש בשם "איציק חן" כתב בפייסבוק של יאיר לפיד "אם אני רואה אותך בא לי להרוג אותך, אתה אנטישמי שונא ישראל" והזהיר כי סופו יהיה כמו של רבין. ההודעה נמחקה בעקבות תגובות נזעמות ואיומים לפנות למשטרה מצד גולשים

מי שגלש אמש (יום ג') בעמוד הפייסבוק של יאיר לפיד הופתע לגלות לצד הודעות התמיכה הרבות, גם איום ברצח מצדו של אדם שהזדהה בשם "איציק חן". ההודעה נמחקה כעבור זמן לא רב, בעקבות איומים בפנייה למשטרה מצד גולשים אחרים.

 

"אתה ממזר בן ממזר וזה הבעיה אין לך תקנה", כתב "איציק חן", "אם היית ממזר סטנדרטי היית אולי יכול להשתנות אבל אם אבא מלוכלך ורקוב כמו שלך שעליו נאמר 'יימח שמו וזיכרו' אין לך באמת שום תקנה, וואלה תאמין לי אם אני רואה אותך בא לי להרוג אותך, אתה אנטישמי שונא ישראל, דינך מוות, וכל המיישם זאת יבורך".

 

 

המאיים הוסיף: "חבל שתלך מול מר בנימין נתניהו כי מה שיקרא זה יהיה

מאוד מאוד דומה למה שקרא ליצחק רבין, ביינתים שלום ולא להתראות. נ.ב. מר בנימין נתניהו האחד והיחיד לתמיד!!!".

 

משתמשים אחרים מיהרו לגנות את דבריו של האיש, שכתב בתגובה: "אבא שלו היה מין האנשים שטוב לאנושות אם לא היה נוצר!!!". בהמשך ביקש להבהיר: "מן הנאמר למעלה אין שום כוונה להסית לרצח או פגיעה למען הסר ספק!!!".

 

מאז שהודיע על פרישתו מהגשת "אולפן שישי" בערוץ 2 והצטרפותו למערכת

הפוליטית, משתמש יאיר לפיד בפייסבוק כדי להעביר מסרים לתקשורת ולציבור. מוקדם יותר אתמול הוא התייחס להחלטה להקפיא את "חוק הצינון", שמטרתו המקורית הייתה למנוע ממנו לרוץ לכנסת.

 

"הדיון בכנסת ב'חוק לפיד' בוטל כמובן", כתב לפיד בפייסבוק, "כי אף אחד אפילו לא מסתיר שזה היה חוק פרסונלי לגמרי שהיה מיועד לי אישית. יש לי רק שאלה אחת לח"כים: מה מפחיד אתכם כל כך?".


פורסם לראשונה 10/01/2012 23:16

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים