שתף קטע נבחר

שיעור פרטי לחיים

שיעורים פרטיים יכולים לשפר פלאים את סיכוייהם של המתקשים בלימודים אך לא לכולם יש את היכולת לשלם עליהם. ורדה הלפרין החליטה לפתוח את ביתה בפני תלמידים הזקוקים לעזרה ולהציע שיעורים פרטיים ללא עלות

"יש לי שלושה ילדים נהדרים שנעזרו בזמנו בשיעורים פרטיים וכך הצליחו. באינטגרציה הילדים מהדרום מגיעים לבתי ספר בצפון אך אין להם סיכוי ללא מסגרות ובתים חמים מהסוג הזה, שיכולים לעטוף אותם, לעזור להם, ללוות אותם ליווי צמוד ולספק להם כל מה שיש לבני הנוער בצפון, כגון: תרבות, הצגות, חוגים, מחשבים, בגדים נאותים, הישגים לימודיים באמצעות שיעורים פרטיים, טיולים, אהבת הארץ באמצעות חשיפה ליחידות צה"ל והכשרה לצה"ל. את כל אלה אני עושה ב"גשר לנוער" מתוך אמונה שזאת הדרך, והניסיון מראה הצלחה גדולה מאוד".

 

  • תלמידים, הורים, מורים ומנהלים- מפעל הפיס, הסתדרות המורים, ידיעות אחרונות ו- ynet מזמינים אתכם גם השנה להמליץ על המורים המצטיינים לדעתכם ולהעניק להם את הכבוד וההערכה הראויים להם. המורים יעברו תהליך הערכה ומיון מקצועי ע"י חברת פילת ובסיומו תבחר ועדה המורכבת מאנשי ציבור מובילים את 6 המורים המצטיינים של ישראל לשנת 2012. 

 

אלה הקווים המנחים את ורדה הלפרין, מורה לשעבר בבי"ס יסודי, שיחד עם בעלה הקימו לפני עשור את עמותת "גשר לנוער" המסייעת לילדים המתקשים בלימודים, ילדים שלא מקבלים תמיכה מההורים ומהסביבה ולמעשה נשארים מאחור. הלפרין שראתה שהשיעורים הפרטיים עוזרים לילדיה להצליח, ובמקביל כיצד תלמידים באותו ביה"ס, שלא יכלו לשלם עבור שיעורים פרטיים עוזבים את המסגרת החינוכית, החליטה שלכולם מגיע להצליח ופתחה את ביתה לבני הנוער שזוכים לתמיכה משפחתית ועזרה בלימודים.

 

בצד השיעורים הפרטיים הניתנים על ידי מורים פרטיים וסטודנטים מתנדבים ללא עלות, הלפרין מספקת ארוחות חמות, שיחות אישיות, כל ילד זוכה לתכנית אישית הכוללת עזרה רגשית ונפשית, עזרה בלימודים והקניית כלים להתמודדות עם החיים בחוץ, וכמובן חיבוק אוהב ותומך. 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ורדה הלפרין - עוזרת לכולם
צילום: עוז מירון
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים