שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מם יאיר לפיד חדש: הסתירות
  ישראלי שנחסם מדף הפייסבוק של לפיד בעקבות שאלות קנטרניות מחזיר לו בשפה אינטרנטית להפליא: מם שמציג את הגיחוך שבהכרזות האינטרנטיות של המועמד החדש לראשות ממשלתנו

  אם תבנה סכר יבואו המים מסביב, אומר משפט זן שהמצאתי לצורך אייטם זה, והסיגר של יאיר לפיד הולך להירטב כהוגן. בעקבות חסימת תומכי לגליזציה של סמים קלים (מגיב 19: יש דבר כזה, תתבגר כבר) בדף הפייסבוק של הפוליטיקאי הטרי, נולד מם חדש, Israliest Yair, שמאיר סתירות בדבריו של לפיד. למשל: "מתנגד לכל הסמים בפייסבוק. כותב על וויסקי וסיגרים בבלייזר".

   

  עוד ב-ynet:

   

   

  מי שעוקב אחרי הדינמיקה של אומת האינטרנט ולפיד יודע שמדובר ביחסי אהבה-שנאה הדדיים. לפיד כמהּ לאהבת הציבור המקוון אבל מתקשה להתמודד עם הפתיחות של הפלטפורמות, שמאפשרת ביקורת ושאלות קשות (טוב, גם שאלות לא קשות). אומת האינטרנט מחולקת בין אלו שמעריצים את לפיד, מקלסים אותו בדף הפייסבוק שלו וישקלו בחיוב להצביע לו אם יתמודד על ראשות הממשלה (אבא, אנחנו צריכים לדבר), לבין אלו ששונאים אותו, מבקרים אותו, מקללים ואף מאיימים ברצח.

   

   

  הגרעין הקשה של פעילי הרשת צחק עליו ואיתו במם הוותיק "עובדות יאיר לפיד", "יאיר לפיד קומיקס" ניתח את אמירותיו ומשאיר אותן לדמם על

  שולחן הנירוסטה הקר, ועכשיו הצטרף Israliest Yair, סוג של "יאיר לפיד קומיקס" פור דאמיז: תמונה קבועה של לפיד במוקד של קרני כחול-לבן, למעלה אמירה שלו ולמטה הפרכה שלה.

   

  "זה פשוט מדהים אותי שחוסר העקביות של לפיד כל כך בנאלי שברוב המקרים אפשר לסכם אותו בשתי שורות בלי להרגיש שדרוש פירוט נוסף. לדעתי הוא נולד בשביל המם הזה", אומר האיש שהתחיל את המם, שי דשא, בן 25, סטודנט למתמטיקה באוניברסיטה העברית בירושלים. דשא חושב שהוא זה שעורר את מתקפת הלגליזציה מוקדם יותר השבוע, לאחר ששאל שאלה בנושא (ובנושאים אחרים), נחסם מהדף של לפיד והחל לפרסם צילומי מסך של חסימות הפורומים השונים.

   

   

  למה יצרת את המם החדש?

  "זה בא בעקבות כך שהשמוק חסם אותי מעמוד הפייסבוק שלו כי שאלתי אותו שאלות שהוא לא אהב".

   

  שי דשא, בבקשה ממך, אנחנו לא קוראים לראש הממשלה הבא שלנו "שמוק". אנחנו מחכים שהוא ייבחר קודם.

  "רשמתי לפני".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים