שתף קטע נבחר

כמעט אסון: בור נפער ברצפת כיתה בבני ברק

בשעות הלילה קרס חלק גדול מרצפת כיתה בבית הספר "תלמוד תורה בעלזא" בבני ברק. בבית הספר מאשימים: התרענו, עבודות בבניין סמוך גרמו לזה. העירייה: העבודות בוצעו כחוק

רצפת כיתה קרסה לפנות בוקר (יום ה') בבית הספר "תלמוד תורה בעלזא" בבני ברק. בבית הספר טוענים כי עבודות בבניין סמוך הן שכמעט גרמו לאסון. בעירייה טוענים כי העבודות חוקיות.

 

למזלם של ילדי בית הספר, הממוקם ברחוב האדמו"ר מבעלזא, הבור נפער בשעות הלילה. "קרה לנו נס גדול מהשמיים שהילדים לא היו פה", אמר בשיחה עם ynet ראובן ברייש, מנהל מוסדות בעלזא, וסיפר כי הילדים שראו את הכיתה מדברים גם הם על נס. את הבור גילה הרב של הכיתה, שהגיע למקום בשעה 8 וחצי בבוקר, "הוא פתח את הדלת וראה שחצי כיתה היא למעשה חור גדול", סיפר ברייש.

 

בור ענק בכיתה (צילום: איציק הורביץ, סוכנות הידיעות "חדשות 24") (צילום: איציק הורביץ, סוכנות הידיעות
בור ענק בכיתה(צילום: איציק הורביץ, סוכנות הידיעות "חדשות 24")

 

בעקבות המקרה נסגרה הכיתה וכיתה נוספת הסמוכה לה. ילדי הכיתות עברו ללמוד בכיתות חלופיות בשטח בית הספר. ברייש ואנשי בית הספר טוענים כי עבודות בבניין הן שגרמו לרצפה לקרוס: "הם חופרים וחופרים שם, כך כנראה שכתוצאה מכך נוצר החור. הזהרנו שהבניין שלנו רועד אבל המשיכו לעבוד, אמרו לנו שאטמו ואטמו, אבל זה קרה, ועכשיו המהנדסים יושבים וחושבים מה לעשות".

 

עיריית בני ברק עצרה את הבנייה בבניין המדובר. בעירייה טענו כי "הבנייה הסמוכה לבית הספר, שאיננו עירוני, נעשתה כחוק". נסיבות המקרה ממשיכות להיבדק על ידי אנשי מקצוע.

פורסם לראשונה 09/02/2012 12:43

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרצפה קרסה
צילום: איציק הורביץ, סוכנות הידיעות "חדשות 24"
מומלצים