שתף קטע נבחר

אישום: ביצע מעשה סדום בבן הפעוט של זוגתו

בכתב האישום שהוגש נגד תושב המרכז נטען כי הוא לקח את הפעוט בן השנה וחצי לחדר כושר, ושם ביצע את זממו. "המעשה המיני הנלוז כלפי הקטין, בוצע באכזריות רבה"

הוא רק בן שנה וחצי ונאלץ לעבור מסכת עינויים מצד בן זוגה של האם. כתב אישום שהוגש הבוקר (יום ד') לבית המשפט המחוזי מגולל את הסיפור הנורא הבא: תושב המרכז, שנהג לבלות עם זוגתו בביתו בסופי השבוע, ביצע בבנה מעשה סדום. הוא נאשם גם בחבלה בנסיבות מחמירות, משום שהמעשים גרמו לפעוט חבלות חמורות ביותר. הילד הורדם ואושפז במשך שישה ימים בבית חולים.  

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

חשד: אשה נשדדה ונרצחה בביתה בנהריה

הח"כים על מחיר הדלק: "ששטייניץ יירד אל העם"

 

באחד הבקרים, כך לפי כתב האישום, ניצל הנאשם את העובדה שזוגתו התקלחה והוביל את הפעוט לחדר הכושר בקומת המרתף של הבניין שבו הוא מתגורר. לפי כתב האישום, כשהנאשם מצא את עצמו לבד עם הפעוט בחדר הכושר, הוא ביצע בו מעשה סדום. על מנת למנוע מהפעוט לצעוק, הנאשם סגר את פיו בכף ידו. בעקבות המעשים המיוחסים לנאשם, נגרמו לפעוט חבלות חמורות ביותר.

 

כשהנאשם חזר לדירה עם הפעוט, סיפרה אמו של הפעוט כי הוא "בכה, היה תשוש והמום ומלא דם". בכתב האישום צוין עוד כי "גם חוות הדעת הרפואיות, לא הותירו ספק כי הנאשם ביצע מעשה מזעזע

 בגופו של הפעוט. הסבריו של הנאשם היו חסרי היגיון ונמצאו בהם סתירות, אולם עם זאת, הוא קושר עצמו לאירוע".

 

הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו. בבקשה נאמר כי "קיים דו"ח מעבדה ביולוגי המוצא התאמה בין דמו של הקטין לטיפות דם שנמצאו אצל הנאשם". כמו כן צוין כי "נמצאו תמונות של בגדי הפעוט כשהם רוויים בדם וישנן הודעות של דיירי הבניין שראו את הנאשם עם הקטין סמוך לאירוע ולאחריו".

 

עו"ד רוית צאלח-מימון, מפרקליטות מחוז תל-אביב כתבה בבקשה כי "המעשה המיני הנלוז המיוחס למשיב בכתב האישום כלפי הקטין בן שנה וחצי בלבד, בנה של זוגתו, שבוצע באכזריות רבה, מצביע על כך שהמשיב מונע מתוך דחפים מיניים בלתי מרוסנים והיעדר עכבות למימוש דחפיו המיניים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"הפעוט בכה, היה תשוש ומלא דם" (אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
מומלצים